Zapálené ďasno

Príspevok v téme: Zapálené ďasno
dasno

ahojte,mam zapalene dasno akolo dvoch koruniek ktore mi robila zubarka tak pred 4 mesiacmi. Predtym som tam mala maly zapal ale povedala mi,ze po vyplachovani mi to prejde. Uz druhy mesiac ma vsak trapi zapal dasna presne okolo tych dvoch koruniek,skusala som vsetko mozne, vyplachovat si to roztokom Tantum Verde co mi vobec nepomohlo a este ma z toho aj napinalo, potom som skusala B-komplex spolu so zubnou pastou Meridol co mi sice trosku pomohlo lebo dasno uz nemalo taku fialkastu farbu ale aj tak mi to celkom nepreslo.Posledny tyzden skusam pouzivat propolisovu pastu a propolisovu tinkturu ale kedze nevidim ziadne mimoriadne zlepsenie rozhodla som sa ist k zubarke nech mi nasadi nieco co mi zaberie,nemoze ma zobrat vsak skor ako o mesiac neviete nieco so by mi do tej doby trosku pomohlo,aby sa mi to pripadne nezhorsilo alebo nebodaj nezahnisalo?????

poliewoocka

Repíkový čajík aj piť,koncentrovanejším si vyplachovať ústa a kloktať.Dobré je aj kvapkať si na postihnuté miesto propolisovú tinktúru.

dasno

a ten cajik pit ci kloktat???? a pomaha to, nedostanem sa k zubarke skor ako o mesiac a bojim sa, ze sa mi to este viac za tu dobu zhorsi,dakujem

dasno

viem, ze na tuto otazku je tu dost prispevkou,ale ja potrebujem nieco co mi zaberie aspon dovtedy kym sa dostanem ku zubarka, navyse ma trapi kazdorann pachut v ustach co som pred tym nemala a dokonca aj zapach z ust, umyvam si teraz zuby aj 5 krat denne a len co nieco zjem alebo prejde urcita doba,uz citim opat zapach a pachut,nikdy predtym som to nemala,zuby si cistim a pred tym zapalom som nikdy podobny problem nemala,takze to bude asi tym zapalom,prosim o pomoc, hlavne RNG ak mi vie pomoct ako to preklenut a co si mam kupit,uz som toho skusila dost a nic