Ach tie vzťahy

Príspevok v téme: Ach tie vzťahy
Hellmanns

Páči sa mi jeden chalan. Boli sme spolu párkrát aj s našou partiou kamarátov posedieť. Páčil sa mi hned prvýkrát ako som ho videla. A mala som pocit, že sa mu môžem páčiť aj ja, pretože sa na mňa dosť dlho pozeral a keď som sa naňho pozrela, tak hanblivo sklopil zrak.
Neviem, skrátka mi z tých pohľadov prišlo, že sa mu páčim... Ale je taký tichší typ, možno aj hanblivejší mi prišiel... aj sme niečo málo prehodili spolu, no väčšinou sme sa bavili tak všeobecne všetci v partii. Takže sme viac-menej nemali príležitosť lepšie sa spoznať. No a takto sme spolu boli parkrát vonku, a ja mám asi tiež problém sa ,,odviazať", myslím v tom zmysle, že nedokážem dobre komunikovať s niekým kto sa mi páči ako s ostatnými, no a myslím že mal zo mňa pocit, že oňho nemám záujem. Tak si to vysvetľujem teraz tak, že som to celé pokazila s mojím ,,nezáujmom". Myslela som (snívala som), že mi napíše, niekam zavolá a tak by sme mali lepšiu príležitosť sa zoznámiť. Máme aj rovnaké koníčky.. Ale doteraz sa tak nestalo a myslím teda že sa už ani nestane. Ja prvá iniciatívu vyvíjať nechcem.. mám stále za to, že by mal prvý krok spraviť chlap..ja som akurát mohla byť viac zhovorčivejšia a dať mu možno nejak nenápadne najavo, že sa mi páči.. ? neviem... ja asi neviem v takýchto veciac ohľadne vzťahov chodiť.. :(
neviem ani, či to je všetko kvôli tomu, že aj on je hanblivejší typ?
máte niekto podobnú skúsenosť?
Ďakujem

kolaloka

je to individuálne, ale väčšina chlapov/cov by niečo urobila, aspoň minimálnu aktivitu okolo seba by si z jeho strany (hlavne dnešnej dobe soc. sietí) zaznamenala, keby mal záujem...len malé percento by sa ostýchalo dať ti to najavo...z jedného pohľadu sa to nedá posúdiť, mohol uhnúť pohľadom, že ty si sa na neho pozrela, akurát sa vám stretli pohľady, proste stále sa niekam pozeráme a keď sedíte oproti sebe, tak je ťažké sa tomu vyhnúť...keď sa baba chlapcovi páči skôr pohľadom neuhne, si myslím

AnetkaPariskova

To moze byt celkom inak.Neozyva sa, lebo moze mat frajerku byt zadany
Nepacis sa mu
Mysli si, ze sa tebe nepaci
Nehlada vztah
Ma momentalne ine priority- skolu, kamaratov atd
Hlada ldn sex
A ako zistis, ktora odpoved je spravna? Ze pojdes za nim a spytas sa ho- vies co v piatok ma byt dobre pocasie rozmyslala som, ci by si nesiel von.A navrhni cas a miesto stretnutia
A na to ti on hned odpovie, ci moze, nemoze alebo je zadany
Alebo mu povedz cislo na whats app a zacnite si najprv pisat, cim sa lepsie spoznate a zistite, ci sa k sebe vobec hodite
A to trapas nebude vobec- povedz mu nech ti da cislo.Tak sa dovtipi, ze sa ti paci a ako zareaguje hned zistis ako si na tom

neya

KED NECHCE VYVIJAT INICIATIVU TAK SA NAD TYM ANI NEZAMYSLAJ LEBO TYM PADOM TO NEMA ZMYSEL. SNIVAT O NEICOM A NIC PRE TO NEUROBIT JE TOTAL CELE ZLE