Smrť

ahjajjaj

ja som bola v takom stave, keď som na to myslela, a bolo mi to jedno, že by som sa o deti aj tak nevedela starať.

StafetaZivota

Dôležitejšie ako vlastný život je život a budúcnosť vašich detí. Preto majú byť zabezpečené. To znamená byť pripravený na smrť. Ale vlastný život je tiež dôležitý, a treba oň bojovať. Akékoľvek zdravotné problémy sa dajú vyriešiť, ak nie ste príliš starí. Na starobu lieku niet.

jeanValjean

Ak sa s nou stretá človek deň za dňom a vysí nad ním je vizualizácia vyššieho cieľa únikom...(Viktor Frankl)stotožňujem sa sním.Keď ho zavreli do koncentráku ako ho držala pri živote len myšlienka obraz ci film o rodine.....popri tom ešte písal knihu ktorú čítaš Silné.

Anonym222

To maš pravdu achjjaj mne sa stale stav zhoršuje myslela som že bude lepsie ale citim sa horsie. Len chcela som si užit chvile zo svojou rodinou a zatial siju aj uživam. A stale verim žemi bude lepšie. Ale som už dosť vičerpana ktomu muž stale skoro v praci a ja na ďeti sama a ktomu tie zdravotne problemi ale ja to vidržim kvoli svojim ďetom

Anonym222

To maš pravdu achjjaj mne sa stale stav zhoršuje myslela som že bude lepsie ale citim sa horsie. Len chcela som si užit chvile zo svojou rodinou a zatial siju aj uživam. A stale verim žemi bude lepšie. Ale som už dosť vičerpana ktomu muž stale skoro v praci a ja na ďeti sama a ktomu tie zdravotne problemi ale ja to vidržim kvoli svojim ďetom

jeanValjean

Je to súčasť života,ak sa s nou stretne človek viac x zoči voči nemá také starosti....každopádne mať čistý štít je oslobudzujúce.

ahjajjaj

áno, napadlo ma, keď som bola tak veľmi chorá. Rozhodne mi to nepripadalo ako niečo extra zlé. Deti? Snáď sa o ne Boh postará. Aj o manžela, aj o rodičov, keď sa tak rozhodne. A ja? Iba si oddýchnem, konečne oddýchnem a nebudú mi v oddychu brániť nejaké biologické potreby.

Anonym222

Ja som na smrť nebola pripravena ale zmierovala som sa stim a napokon som sa stoho dostala a som tu no stale je boj. Nechcela bisom tu nechat svojho muža a dve male deťi same.