Dá sa pribrat len svaly bez tuku?

Kipi69

Základom je normálne sa začať stravovať. Dávať svojmu telu iba to, čo reálne potrebuje. Potom nebudete musieť riešiť žiadne ,,priberanie svalov bez tuku". Mne osobne veľmi pomohla 28-čka od pani Mačingovej. Predtým som vyskúšala kopec iných diét, ale vždy sa po istom čase dostavil jojo efekt. Toto je však úplne iné stravovanie.

pravdajelenjedna

Noaco : je to zložité ... dá sa pribrať minimum do tuku a viac do svalovej hmoty, všetko závisí od nastavenia kalórii
potom zase v netréningový deň menej kalórii kde ideš zase do deficitu a cykluješ kalóriami ... je to ale dlhodobý a hlavne veľmi zložitý a náročný proces

normalne : nedá sa chudnúť a naberať naraz :D možno tak u newbie gains ale inak absolútne nemajú tie nezmysli čo píšeš logiku

Normálne sa stravuj: mäso, sacharidy, tuky, zelenina... : zaujímalo by ma, či si rátaš kalórie keď sa takto stravuješ? lebo toto má len dočasný efekt, zmena kalorii kedže dovtedy nebola strava skoro žiadna :D lenže pokiaľ nerátaš kalórie tak sa dostaneš do bodu, kedy sa nebudeš posúvať ... a čo začneš za výhovorky? metabolizmus, genetika alebo štítna žľaza ? :D

Veď nepriberieš. Uloží sa ti pár gramov tuku, ale tie o pár hodín zasa spáliš, keď necháš svoje auto na pokoji. ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????

ľudia čo sa do toho nerozumejú by sa fakt nemali vyjadrovať ... to ako keby chcem ja rozprávať právnikovi čo robiť lebo som videl 2x súdnu sieň

zitnanka58 : nie, nič také neexistuje ... neviem kto si toto vymyslel ale je to nezmysel ... buď sa jedná o newbie gains alebo človek ide dole tukovo a svaly majú lepšie tvary

normalne

Veď nepriberieš. Uloží sa ti pár gramov tuku, ale tie o pár hodín zasa spáliš, keď necháš svoje auto na pokoji.

normalne

Normálne sa stravuj: mäso, sacharidy, tuky, zelenina... Diéty spôsobujú vážne choroby. Pri dlhšom alebo náročnejšom pohybe sa spaľujú cukry aj tuky. Skús prechádzky, beh... Tuk zmizne postupne. Je jedno či ješ sacharidy alebo tuky, ich prebytok sa uloží v tele ako tuk. Treba sa hýbať.