Buchol som si hlavu,môže to byť vážne?k tomu menší otras mozgu

Príspevok v téme: Buchol som si hlavu,môže to byť vážne?k tomu menší otras mozgu
Diom

Ahojte,chcel by som sa s vami podeliť o môj zážitok,vo štvrtok som si silno buchol hlavu keď som vychádzal hore rebríkom do hrubého železa,bolo to v hornej časti môžem povedať že som videl až v hviezdičky ale hneď som sa z toho otrepal, komplikácie nastali po 3 hodinách trošku sa mi rozmazavalo pred očami a strašne tlaky som mal v hlave keď som vstával z posteli,na druhý deň mi bolo už lepšie ale sa podarilo sa mi tak isto buchnúť do toho istého miesta len už to nebolo také intenzívne,od vtedy ma samozrejme bolí hlava lenže včera mi začali problémy s dýchaním,strašne rýchlo sa zadychám a z ničoho nič mi začne rýchlo pumpovať srdce,neviem čo s tým či to je nejaké chvíľkové že to prejde alebo mal by som s tým zájsť k lekárovi?inak sa cítim v celku fit,len to dýchanie mi robí obavy.

pettroneta

liečenie menšieho otrasu mozgu trvá 4 -7 dní. Mal by si prevažne ležať, aby bola hlava v pokoji. Inak sa nečuduj iným príznakom. Môžeš zvracať, môžeš mať bolesti hlavy aj rôzne stresom podmienené reakcie organizmu. K lekárovi choď, ak problémy pretrvávajú aj dlhšie ako 6-7 dní.

midro

Sak jasne že chod nechápem prečo tu vobec strácaš čas : D
a to dýchanie je podla mna reakcia tela na psychicke napätie sposobene strachom .Okamzite tahaj na vysetrenie