Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

POPRVĚ ?

jen

damy tak mna to bolelo tak ze sa to podarilo az na nejaky piatykrat :) a zakazdym slo trochu krvi, vtedy mi veru nebolo do smiechu, asi ani partnerovi, lebo mi vlastne vedome ublizoval, ale teraz to berieme ako celkom zaujimavy zazitok :)

andie

sedmikraska, to ma mrzi, ale super si napisala ten zaver :) myslim, ze v takom veku sa z toho ani viac neda dostat..

sedmikraska

Ja som bola blba patnastka a sla som na to s chlapcom ktoreho som poznala tak dve hodiny a bez kondomu. Napalil ho do mna a ja som zvreskla tak nahlas, ze sa asi pobudili vsetci mrtvi na cintorine hned za plotom, ihned som to ukoncila. Mala som z toho len rozplesknute tri slivky na zadku

rrrrrrr!!!!

tak ja som to mala zaujimave...moje poprve sa odohralo v byte plnom ludi a moj chalana asi ani netusil,ze som este panna...krvacanie...no bola to len taka mala kvapka krvi,ale inak nic hrozne...az na to,ze to vsetko sa odohralo v opojeni alkoholom a bolo to dost necakane stalo sa...urcite by som si to predstavovala inak,ale boli sme v nalade a ten pako nemal pri sebe ani gumu...keby som ju nemala ja,tak som dnes uz mamicka...

agina

Ja som krvacala pri tom, takze pocas sexu.Nie je to vela krvi, maximalne ostane partnerov penis krvavy.My sme si pod seba podlozili osusku, ale nebolo treba.

fixka

for lili: a vela? boze ja si neviem predstavit ten pocit ked je vsetko od krvi ( a este keby ze som u chalana doma)trapaaaaaas :-(

fixka

For chester: ok, ale ja sa pytam ze ked zenaska krvaca tak ci to je pocas styku alebo po...viem ze niektore vobec nekrvacaju a niektore ano ale zaujima ma ze tie ktore krvacaju tak ze ci pocas styku alebo po...:-)

Chester

Pre fixka.U kazdej zeny to je odlisne.Jedna krvacat moze viac,ina len tak malinko a niektora nemusi krvacat vobec.Napriklad moja baba nekrvacala VOBEC.Bodka.