Zrna v stolici

Príspevok v téme: Zrna v stolici
ZM

Zdravim,
Priblizne od zaciatku roka mam problemy s travenim. Resp.vyprazdnovanim, od leta trpim na zapchy, bolest brucha, hlien v stolici a obcas aj krv, svetla.. Liecila som sa na helikobaktera ten je vsak po poslednych kontrolach nastastie negativny no problemy su stale.. Retroskopia neukazala nic zavazne, beriem tabl. na nespecifikovany zapal v creve. Posledne dni mam stolicu ani nie riedku ani tvrdu. Je stale s primesou hlienu a viac menej hlienom obalena.. co ma vsak aktualne najviac znepokojuje je nalez co som nasiel v stolici.. boli to akoby zrna niecoho.. nic som take v poslednych dnoch nejedol ziadne semiacka, orechy, pecivo bezne bez ziadnych zrn tohto typu a velkosti.. tie zrna su tvrde, na nich akoby nejaky povlak ked som to dal dole su oranzove/cervene a ked som to rozrezal dnu je to biele.. cele tvrde.. pridavam aj fotky, nestretol sa s tym niekto? Nevie mi povedat niekto co to moze byt? Na kontrolu k gastro. idem o 2 tyzdne.

pravdajelenjedna

celkom sa to podobá na odlupenie steny creva spojenej s tukom a hlienom, no zasiel by som s tymto hned ku doktorovi