Život bez lásky

Príspevok v téme: Život bez lásky
89K23

Ahojte.Viem,že tu takých tem asi bolo x,ale rada by som počula názory na moju situáciu.Mam 23 rokov a nikdy som nezažila pocit aby ma mal niekto rád teda nikdy som nebola milovaná.Zažila som len platonicke lásky.Neviem ale podľa mňa to pre ženu nieje prirodzené.Myslim,že je normálne že mi chyba ten pocit , že ma niekto ľúbi.Viem že dôležitá je sebalaska,mám svoje koníčky,cestujem,pracujem, študujem,som často v spoločnosti ,ale nikdy ma nikto nechcel.Škareda ani tučná niesom,primerane sa o seba starám a aj také majú.Nechcem žiť ako vlk samotár.Mam sa stym zmieriť či ako?Poprosím aby ste mi nepísali hluposti "ten pravý pride" "máš cas" "máš život pred sebou" a podobne nepravdivé žvásty..Mne by stačilo aby som aspoň na chvíľu zažila ten pocit.Len neviem či už nieje neskoro.Je moja situácia normálna?Je pre ženu prirodzené žiť sama a cely život bez lásky a nehy?

srandada

keď sa ti tie správne odpovede zdajú klišé, tak ti napíšem len toľko, že tie ostatné baby, čo už mali kopu chalanov nemusia vedieť, čo je to skutočná láska, to že ich chalani viac chcú ešte neznamená, že ich aj naozaj ľúbia...možno sa tváriš nedostupne, dnešní chalani riešia stretnutia radšej cez internet a v reálnom živote sa im veľmi nechce riskovať odmietnutie, tak sa usmej a hoď očkom na toho, ktorý sa ti páči alebo si teda skús popísať...