Kozmetičky - zlata baňa

danovakontrola

skutocnakontrola ked su chytre dobre im tak, ja by som na taku piplavu robotu nemala nervy ani prsty lebo na take kladenie mihalnic treba fakt cit mat vycibreny v prstoch a ja mam tazke ruky,

Skutocnakontrola

Danovakontrola, si ma prekvapil nickom :)
Takto, kedze prevadzka je na cierno, nemoze tam vstupit SOI ani financna sprava, lebo by porusili domovu slobodu, kedze sa jedna o sukromny dom, ci byt. Sudca tam nemoze povolit prehliadku, pretoze nie je ziadny predpoklad, ze tam nieco najdu, aj ja si doma mozem zariadit izbu so zrkadlom, kreslom, umyvadlom a fukarom a to este nehovori nic o tom, ze som kadernik. Zakaznicky su kamaratky, cize nikoho neudaju a nepojdu svedcit. Ak udaju susedia, bez nejakych rukolapnych dokazov to nik riesit nebude. Je to to iste ako s prostitutkami, vsetci vieme, ze to robia, aj kde, ale ticho sa to toleruje, aby sa im nebrala obziva a nepribudli by medzi nezamestnane do evidencie.

danovakontrola

dievčence ktoré robia "mihy" "nechtíky"... a doma na čierno.. tiež take poznam... a zarobi mesačne nejaku 1000€ , a nakupuje cez net kedze sa to oplatí najviac a nie každy mesiac kupuje "sady" na prácu... ktore stoja nejakých max300€

KozmetickaLenka

Margitaa nie neuvazujem, kozmeticka je odbornejsia praca a viem, ze mam ovela nizsie naklady. Ja mam vlastne priestory, cize platim len energie a kabinetne balenia na pracu su lacne. Mesacne max 500 eur, zvysok je moj.
Kadernicka ak pouziva naozaj kvalitne sampony, farby, toniky, gely atd. tak sa moze v nakladoch dostat aj cez 2500 eur, to viem, lebo vedla mna je jedna. A furt uteraky sa peru a zodieraju, kopa prasku, avivaze, zere to elektrinu a casto kupuje nove.

kozmetikaa

Ano, na takchto veciach sa dnes da zarobit tisice mesacne, ale hlavne ze tu budu temy ako sa neda zarobit na slovensku :D

s17

to tak býva...jediné ,čo si ľudia vedia spočítať je koľko strašne veľa zarobíš za jedno obočie ale všetky výdavky okolo toho už nevidia....a nehovorím o materiále ale o všetkom, čo vám treba k takému podnikaniu. Ale čo, sme na Slovensku, čo čakať, že...

KozmetickaLenka

Okrem obociek je to aj o masazach, cisteni pleti, predaji kozmetiky atd. Ja si nestazujem, ked sa hecnem, dokazem za den mat trzbu aj 1.000 eur. Len to chce chapaveho manzela, ktory mi max. pomaha aj doma, aj v salone, aj s autom, aj mi nakupi ak treba, vybavi veci s uctovnickou, sleduje co vsetko musim podla zakonov mat. A samozrejme nefrfle, ked mi v nedelu zavola zakaznicka a ja ju idem urobit, lebo toto je zaklad, ze nerobit od-do, ale byt stale na mobile, inak by som zarobila asi 1/10 toho co mam teraz (je to asi 8.000 mesacne). Bez neho a komfortu, ktory mi robi, by som to nedala. Ale je to tazke takto fungovat. Robievam niekedy aj do 22.00 a zacinam napr. o 7.00, len to nik, kto chce robit po-pi 8.00-16.30 nepochopi.