Pravidelné nachladnutie chrbtice

Príspevok v téme: Pravidelné nachladnutie chrbtice
Lara8888

Ahojte, viete mi niekto poradiť? pred 2 rokmi som nachladla na chrbticu a od vtedy každy mesiac ma to vyradí na dobré 4 dni ale je to taká bolesť ako neprajem nikomu. Nemôžem sa hybať, sedieť, dýchať, bolí ma aj prehĺtanie jedla. Brala som lieky na uvoľnenie svalstva v týchto prípadoch ale momentálne tŕpim nejakou intoleranciu ktorá zatiaľ nie je definovaná a po liekoch mi strašne buší srdce tak nemôžem teraz nič... Stačí že mi fúkne na krk trochu vietor alebo sa oprem o niečo studené a som na tom istom nikto mi nevie pomôcť a ja neviem ako normálne žiť hlavne jar jeseň zima... musím si dávať extrémny pozor a aj tak to nestačí :( pomáha vám niečo

Peter 50

Bol spraveny snimok? Ak Ti to ide aj do nohy, tak to bude bude bud Ischias, alebo tie vydute platnicky na L4 alebo L5. Ziadaj aby sa urobilo CT, inak sa nebude dat urcit zodpovedne diagnoza.

Lara8888

neviem či je nervove neurologia lebo tam som bola a keď ma to nebolí tak mne to nikde netlačí ani nič... aj keď mám problém s nervom pravej nohy ktorý ma ťahá a brní niekedy

Janko 12

Lara8888 : Bola si na nervovom, resp. mas urobeny snimok chrbtice? Lebo mne sa zda, podla popisu, akoby si mala trochu vydutu platnicku - cize protruziu disku, a vtedy, ked sa Ti z nejakeho dovodu zduri svalstvo okolo, Ti zacne tlacit na nerv, co nasledne sposobuje tebou popisovane bolesti.