Idem menit svoj zivot

Príspevok v téme: Idem menit svoj zivot
Cucil

Mavam uzkosti, niekedy aj depresie a kvoli tomu casto nerobim nic produktivne, len lezim, pozeram nejake hluposti na youtube alebo podobne. Teraz som si ale povedal, ze zacnem menit svoj zivot, zdroj problemov mi to sice nevyriesi, ale bude sa mi tak aspon lepsie zit.

1. Zacnem cvicit- som strasne lenivy, ale chcem zacat behat a trenovat, clovek sa pri tom citi lepsie. Budem sa musiet premoct, ale chcem to zvladnut.
2. Zacnem castejsie citat- kedysi som vo volnom case len citaval knizky, teraz som ich ale vymenil za mobil. Citam, ale malokedy, chcem to zlepsit.
3. Zacnem chodit na vylety- obcas niekam zajdem. Staci mi Slovensko, na to, ako dlho tu byvam, som na vela miestach nebol.
4. Obmedzim moj cas pouzivania mobilu- toto suvisi vlastne s tymi ostatnymi, chcem sa zamestnat inak. Som zavisly, na mobile som furt, bude to tazke, ale budem sa snazit brat ho do ruk stale menej a menej.

Toto asi pre zaciatok staci, dufam, ze sa tak budem citit lepsie.

nechSaDari

Take predsavzatia si dava vela ludi na zaciatku noveho roka.
Ze zmenia stravovanie, ze zacnu chudnut, cvicit, ze si najfu lepsiu pracu, ze si najdu frajera/rku, ze nebudu tolko cumiet do mobilu ci na telku, ze ze ze ze ze ....
A kto to do konca jedenho roka aj splni?
Malokto, vacsinu to prestane bavit tak koncom marca ak nie skor ..ty mozno budes vynimka tak drzim palce. A ozaj sa potom o rok ozvi ako sa to dari

pelegrini

Drzim palce velmi dobre ciele mas.
Ozvi sa o rok ako si natom tak ozvi sa toho 18.9.2020 ako si splnil svoj zamer a kam ta to posunulo.
Nech sa dari!
youtu.be