Tréma pri ženách...

Príspevok v téme: Tréma pri ženách...
somprinichmimo

Čaute,

včera som sa stretol s jednou dobrou kamarátkou. Je pekná, predtým som o ňu mal záujem, ale teraz má priateľa - vybrala si ho vtedy miesto mňa..Bolo to zlé, ale som za tým..ani by mi nenapadlo medzi nich sa postaviť a znova sa o ňu pokúsiť, sme iba dobrí kamaráti, občas sa stretneme... teraz sme sa stretli po dlhšom čase (asi 2 mesiace) a bol som z jej spoločnosti úplne rozrušený a nervózny - napriek tomu, že si píšeme každý deň prakticky od rána do večera bez zastavenia - máme si toho veľa čo povedať, máme veľa spoločných tém..ale vonku akoby do mňa udrel blesk a nevedel som sa s ňou rozprávať tak ako keď si píšeme - zrazu som svoje slová selektoval, neraz sa stalo, že sme boli ticho, čo bolo úplne divné.. tie stretká však boli také aj predtým, keď sme randili - teraz som si však myslel, že tá nervozita pominie, keďže už o nič nejde..nepominula.
Podstata problému je však to, že mne sa to stane aj pri ostatných ženách - proste som neschopný s nimi viesť konverzáciu rovnako ako pri písaní, strašne na mňa ich prítomnosť vplýva a neviem to ovládať. Je to ako okno. Ako sa dá s touto vecou vysporiadať? Veď ma takto žiadna nebude chcieť, keď vycíti, že stačí keď sa na mňa pozrie a už sa mi z toho trasú kolená..je pravda, že sa s novými ženami spoznávam veľmi zriedkavo. Častejším kontaktom by sa to mohlo napraviť, nie? Som rád, že to sem môžem napísať anonymne, pretože to nie je vec, ktorou sa človek chváli, ale je to tak...

Snubka

Dobra kamaratka? V prvom rade zena, ktora ta odmietla ako muza nie je dobra, pre teba. V druhom rade kamaratka zena je pre gaya. V tretom rade dalej si s nou pis, kym nebude mat druheho, tretieho, stvrteho kym ti nedojde, ze si proste somar :)

somprinichmimo

Ďakujem za reakcie..

Viem, že je to trocha neobvyklé. Vždy som so ženou prerušil kontakt ak to s ňou nevyšlo. Tu sa to tak vyvinulo, že naozaj mi jej frajer nevadí, som s tým v pohode a bolo by mi ľúto prerušiť kontakt s kamarátkou, s ktorou si rozumieme, len kvôli hrdosti.

Peterrealista

Najdi si cudzojazicnu. Kamarat mal podobny problem, no zoznamil sa s francuzskou, ktora hovorila trocha po anglicky, kamarat hovori tiez len trocha anglicky, ale aj tak si "rozumeju" a pritom nemusia toho vela narozpravat. A uz su spolu 5 rokov.

Snubka

V prvom rade, ak si zena vyberie niekoho ineho miesto teba, tak mas mat hrdost chlapa a nerobit jej rohozku. Vypisujes si s nou cely den. Teraz si predstav, ze by si takato "zena" vybrala teba a vypisovala si s inym cele dni o ktovie com. Myslela som, ze chlapi (si) toto nerobia. Partner ma byt zaroven priatelom a naopak, partnerka priatelka. Dalsie osoby narusaju a rozvracaju vztah. Naco sa chces bavit normalne so zenami a hladat si normalnu partnerku, ked inym zenam robis rohozku a sluzis im ako vykecavac?

FrantiskaMokra

podla mna ste v dost aktivnom kontakte a take stavy prezivas asi preto, lebo by si chcel aby patrila tebe...a inak, tomu jej frajerovi to nevadi, ze si s tebou nonstop pise?...ako mne by to asi vadilo..

marcka_64

Niekto to tak má ja byť tebov nestresujem z toho a stretávam sa so ženami čo najviac a hlavne nadvezuj s nimi kontakt aj s cudzími napríklad na diskotéke alebo tak a ono to opadne uvidíš, tréning robí majstra.

Salamistka

Pride mi trocha divne, ze ma priatela a s tebou si pise dennodenne od rana do vecera ako si spomenul. To sa mi nejako nezda.

Mozno by bolo ozaj lepsie zamerat sa na ine zeny ako tu uz bolo spomenute a ju trochu ignorovat, mi to pride take, ze jej to robi dobre, ze ta takto natahuje a v tebe to len zbytocne utuzuje tu nervozitu.

Vranaa81

Moj nazor je ze robis chybu ak sa snou aj obcas stretavas...kasli nanu...zameraj sa na ine zeny...ked ju budes stretavat to je ako keby si si do rany nasypal sol...nema to zmysel ...zeny ktore ta odmietli ci odmietnu netretavaj sa snimi prerus kontakt a ulavi sa ti.