Ake auto by ste chceli?

mamvelkenaroky

kebyze znacky, mozno aj skoda octavia, mercedes, bmw, tie by som pokukala najskor. aj hyundai by som bola zvedava.

mamvelkenaroky

hociake krasne vonave nove velke, kebyze jeep este lepsie
ja si znacky nevsimam, neviem, zacala by som si kupovat Auto magaziny a potom podla toho
farbu nejaku peknu, cervenu, zltu, sedu

monstertruck

momentálne mám také o akom som snívala od 15ky.. na 30tku som si kúpila :-) kedze mám lepšie platenú prácu v zahraničí,..
ale ak by som zdedila nejaké ropné vrty :-D a bane s nerastným bohatstvom :-D tak by som si dala vyrobiť nejakú limitku = 1kus.. presne pre mna.. nejaké velké, vysoké hovädo... :-) niečo podobné mám :-D

Defcon

Uz som co to mal pod zadkom, vratane premiovych znaciek ( ako sluzobne vozidla) a najsamviac ma chytila znacka SUBARU. Od nej konkretny model IMPREZA 2.0 benzin s priplatkovym podvozkom, teda 3x samosvor . Nie je to ziadny rychlik, len slusny dvojliter, ale to auto ma najsamlepsie jazdne vlastnosti. Ziadne elektronicke sicheridiotsystemy, ale vymakana detailna konstrukcia bez potreby elektronickych zachranovacov. Navyse podvozok z wrx zarucuje to, ze motor je to slabsie z dua motor/podvozok, co sa o ziadnom aute neda povedat. Teraz sa vozidla robia na marketing, teda velky vykon a vela skratiek v popise. O tom ake napravy, diferencial ci pruzenie sa nedocitate. Potom vam deb:lek v predajni povie, ze dotycny voz ma elektronicky system na pribrzdovanie kolies v preklze a to je lepsie ako samosvorny diferak. Na moju poznamku ze ja chcem pocas jazdy vykon prenasat na vozovku a nie ho brzdit kotucovkami, len zmätene zazmurka a uteka sa vyplakat za technikom, ktory pride so spasonosnou myslienkou, ci nechcem radsej stvorkolku.... nie bracho, ja chcem auto a nie pocitac na kolesach