Problém s vzrušením celkovo

Príspevok v téme: Problém s vzrušením celkovo
Mnt29

Dobrý deň mám taký problém celkovo nejako v poslednej dobe som stratil chuť na sex celkovo aj vzrušenie mi nejako klesá a erekcia nastane ale nemám to nejako kontrolovateľné a neudrží sa mi to dlho zachvíľku opadne a nemám proste taku erekciu že by som bol proste vzrušený necítim to nejako neviem čo sa deje môžete mi pomôcťkde môže byt problém ?

Mnt29

Len tak ešte ktomu som sa chcel zmieniť pred pr mesiacmi mi operovali uzdicku a v októbri idem na spermiogram alebo niečo take lebo mám varixy na ľavom semeniku alebo niečo take nejaký problém, môže to stym aj súvisieť ?

pravdajelenjedna

tak potom to môže byť problem hormonálny ... bud zlá a nevyvazena strava, hormonalna nerovnováha alebo slabé stimulanty na tvorbu hormónov... kedze si pisal ze chut nemáš tak si nemyslim ze by bol problém s dokrvovanim

ja som mal v tvojom veku tiež hormonalne problémy, ale taký, ze som mal nadbytok TST čo mi sposobilo gynekomastiu ... odporúčam ist ku obvodnemu nech ti da odporucanie na endokrinologiu a urologiu ... ak sa ale hanbíš s tym ist niekam, skús nájsť nutricneho terapeuta a zacni silovo trénovať, to by ti mohlo tiež pomôcť

Mnt29

Netrpím obezitu postavu mám dobru šport obcas som behával ale casto trávim vonku a chodievam pesi, aj s frajerkou.

Cotozaseje

Mam podobny problem. Napríklad pri sexe ho mam normalne tvrdy až ma to boli a keď zmenime polohu s priatelkou tak mi ochabne a je koniec. Ale zase stáva sa to len niekedy. A ešte nemávam ranne erekcie vobec. Tento problem mám už asi 3 roky a rozhodol som sa to riešiť. O dva týždne idem k urologovi tak dúfam že zisti čo mi je.

Mnt29

No mám 17 a má to dost trápi lebo nedávno to tak nebolo únavu necítim spánku mám dostatok a stres tiež moc nepociťujem žeby som mal