Hranie heterosexuala

Príspevok v téme: Hranie heterosexuala
KamiI

Povedzte mi nazor na takuto vec. Mam znameho, ktory je frajerom kamaratky mojej zeny. Ta nas zoznamila. Ja si rad robim zarty a tento jej frajer sa zacal chytat najma ked sme srandovali na temy homosexualita. Manzelka mi hovorila, ked to videla, ze aby som s tym prestal, lebo sa jej zdalo, ze on to akoby iba nehral, ze si vsimla, ze ma aj take zvlastne chovanie, ona tomu vravi, ze neciti z chlapa testosteron. Ja som zas hovoril, ze vyborne zartuje, ze je to az verne a ze ma predsa frajerku. No a isli sme na spolocny vylet a spali sme na hoteli (kazdy so svojou v inej izbe). Isli sme do baru, nieco popili a potom sli na izbu. Baby sa sli opytat na moznosti wellnesu. On prisiel opity na nasu izbu v slipoch, zacal opat zartovat na temu homosexualita a ani neviem ako, zrazu mi dal pusu. Samozrejme som ho odsotil, ze ci mu neebe, no a on sa zacal ospravedlnovat, ze je opity atd. Povedal som to manzelke a ta sa nenapadne zacala pytat kamaratky na neho. Dozvedela sa, ze s nou mal za 3 roky chodenia iba 2x sex a ze sa kvoli tomu hadaju. Ten frajer sa aj rad tak pestrofarebne vyoblieka, je to taky elegan, nosi satky, ma take pohyby, ze kruti tak neprirodzene ruky v zapasti, ked robi nieco s prstami, tak ich tak vykruca, ako to robia baby. Okrem toho mi aj parkrat pochvalil, ze mam nieco pekne atd. Skratka on je asi homosexual a skryva to. Aj som pocul par ludi z jeho okolia sa vyjadrit, ze on je asi teply. Otazka je, mam to tej kamaratke povedat, co urobil alebo sa do toho nestarat, co mi radi manzelka. Ja si myslim, ze ked sa to casom nejako sama dozvie, ako on na tom je, tak ju to dost rani.

rennie5

ja nemam absolútne nic proti homosexuálom ale toto mi príde nechutne z jeho strany... roky zavádzať ženu ktorú akože lubi.... to sa nerobí, a je to nechutne využívanie, navyše pravdepodobne nie sú obaja vôbec šťastní.... to si nezaslúži nikto byt takto zneužitý
rozmyslala som čo by som spravila vo vašej situácii či by som to povedala alebo nie, ale za mna ano... z viacerych dôvodov. zavolajte si ju osamote ku vám a normálne jej to šetrne povedzte, aj čo sa stalo s tebou na izbe. a že ste tu pre ňu, nech sa nehnevá ale on za to tiež nemôže..a chceli ste jej to povedať aby nestrácala roky, už kľudne mihla mat aj rodinu a deti s niekym iným... ja osobne by som nechcela aby to cele moje okolie tusilo a všetci by sa len prihliadali. za ďalšie určite to pochopí časom, možno sa najprv na vás nahnevá, ale keď jej takto otvoríte oci, určite jej ,,klapnu,, niektoré veci- aj to že spolu spali max 2x a určite si nieco všimla za tie roky.