Spermia - tehotenstvo

Príspevok v téme: Spermia - tehotenstvo
Sandy652655

Dobrý deň.
Mám 20 rokov a mám jednú otázku na Vás. Viem že to patrí gynekológovi a veľmi sa hanbím sa opýtať na túto otázku gynekológa aj keď je to normálne.
Jedna sa o to, že som tehotná a som v 5 týždni. S mojím priateľom som mala (sex) včera, otázka je... môžem otehotnieť ak už som tehotná ?
Dôvod...: pretože som išla dnes ráno na wc a vyšlo zo mňa spermia.. potom ešte raz...
Ja vám veľmi pekne ďakujem vopred za odpoveď a prajem pekný a príjemný zvyšok dňa.

lendufajzenie

Do tretieho mesiaca by si nemala sexovat lebo si mozes sposobit potrat. Do konca tretieho mesiaca je velky vyskyt a riziko potratu pretoze plod nieje este pevne uchyteny a zrasteny k maternici pupocnou snurou.
Vela zien si v tomto obdobi sposobuje potrat lebo sa ich muzi alebo aj tie zeny nevedia ovladnut a maju sex a potom revu v nemocnici lebo potratili.
Same si zato mozu ale svoju chybu si nepriznaju ze mali sex a ten potrat sposobil ..

Janko 12

Z endokrinolo­gického hľadiska by to možné byť nemalo, ale výnimočne sú aj také prípady, volá sa to superfetácia.