Ako zvládnuť všetko sama?

Príspevok v téme: Ako zvládnuť všetko sama?
bmikalkulacka

Ahojte, neviem si poslednú dobu rady, tak ma napadlo napísať sem na toto fórum. Mám 28 rokov a za sebou niekoľko rozchodov s chalanmi. Od posledného som úplne stratila sebavedomie..prestala som veriť, žeby ma mohol niekto chcieť a aj keď sa snažím myslieť pozitívne, nezažívam nejaký záujem od chalanov a ubíja ma to. Zmenila som prácu, ale cítim sa tam veľmi ponižujúco, poslednú dobu som začala robiť veľa chýb a šéf ma začal zhadzovať pred ostatnými. Nemám nikoho dôverného komu by som mohla porozprávať o svojich problémoch. Zvyknem občas volať mame, ale mi vynadala naposledy že už ju to nebaví že som moc negatívna a že sa mám rozhodnúť čo vlastne chcem. Veľmi ma to bolelo, chcela som sa niekomu porozprávať ale dopadlo to takto..plus mi začali nejaké zdravotné problémy. Snažím sa cez to dostať ale neviem ako, neviem ako to zlepšiť v práci, mám problém tam chodiť, lebo do kolektívu nezapadám a šéf je ku mne kvôli tým chybám nepríjemný a zistila som že ma ohovára. Keď som to hovorila mame, vynadala mi že ako môžem byť taká hrozná a robiť tie chyby a že som si to zaslúžila, takže som sa cítila ešte horšie, lebo v práci sa snažím..ale žiarlim na kolegyne že sú úspešné, šéf s nimi inak komunikuje a váži si ich a ja mám pocit, že som tam vzduch ktorý robí chyby. Ako to všetko zvládnuť? Ako sa odraziť od dna? Vopred ďakujem.

Colorka

nebud taka zakriknuta, stoj si za svojim, ked spravis chybu tak sa ju snaz napravit, musis si tam trosku ziskat respekt :)

tomas 12345

Nehľadaj si šťastie v tom ako sa páčiť ostatným ľuďom a či máš alebo nemáš partnera. Hľadaj si šťastie v Bohu a uvidíš ako sa tvoj život zlepší.

Smutok :

Čo máš za chorobu a preco tak nutno chces odísť do zahraničia ?

Smutok

Ja by som tiez chcela toto vediet a hlavne ako na to ked mam bolesti z urcitej choroby a uzkost...ako ist sama do zahranicia a ako zit bez zavislosti na druhom ked nemate nikoho iba partnera a bojite sa odist sama kvoli zdraviu...strasny pocit

dasavsetko

najlepšie urobíš ked sa prestaneš mame sťažovať... každý má nejaké problemy...a poradím ti takto:
po prvé - sú ludia ktorých tvoje problémy nezaujímajú
po druhé- sú ludia ktorí majú radosť z toho že máš problemy..
miesto toho sa to nauč nejako kompenzobať najsť si nejaku zaľubu, niečo pri čom sa odreaguješ,.. - chodiť plávať,... do fitka, ísť sa prejsť do prírody a počúvať štebotanie vtáčikov...

a to najhlavnejšie je nájsť prácu ktorá ta bude baviť...
a to že si sama brať ako výhodu, lebo nemáš záväzky a môžeš si zbaliť batoh a vypadnúť do zahraničia...

a tiež ako uvadzaš z nazvu temy že " ako zvladnuť všetko sama"
-si snad tehotna?
-si slobodna mamička ktorá musí sama bez pomoci partnera, rodičov sa starať,..o decko, ako ho uživiť, ako vyplatiť šeky... ?
nie??? tak nezveličuj...
je vela žien ktoré žijú samé... niektoré dokonca dobrovolne, tak ako ja, a beriem to ako výhodu... našla som si prácu ktorá ma baví, najprv ma to stálo drinu aby som sa dostala tam kde som..teraz slušne zarábam, mám koníčky, uživam si život, bez toho aby som bola odkazana na niekoho ineho, resp. na niekom závislá..
mám toľko toho, že nemám čas myslieť na blbosti, aj teraz som prisla domov zo športového treningu na ktorý chodím..pracujem v zahraničí, cestujem po svete... proste super...
takže pracuj na sebe...
keby si si našla frajera čo by sa zmenilo??? furt budes chodiť do práce s nechutou.... takze najprv si rieš prácu... zameraj svoju mysel na toto... chod na nejaký kurz, na tance, alebo sa prihlas na kurz nejakeho jazyka, na karate..... čokolvek....
lebo ked budes sedieť doma a lutovať sa tým si nepomožeš..