Nič neviem

Príspevok v téme: Nič neviem
Karol_26

S priateľkou sme sa spoznali cez spoločné záujmy. Mne je 26 jej 23.
Venovali sme sa spoločnému koníčku a tak sa začal náš krásny vzťah. Ona je krásna a šikovná. Vie lyžovať, plávať, tancovať, spievať .. Ja nie, som viac technický človek, chcem sa naučiť plávať aj lyžovať. Snažila sa ma naučiť plávať ale nešlo mi to veľmi, bál som sa vody a veľmi nepokročil, klesal na dno. Ona v tomto so mnou nemá pochopenie, povie že sa nesnažím a že ma už nebude učiť. Ona mi v takých veciach dá jednu šancu a ak zaváham tak koniec. Takže som z toho v strese a už sa jej ani nepýtam kedy ideme. Lebo si spomenie na to a už ma nervy na mňa. Neviem čo robiť lebo mi to z času na čas nepekne vyčíta. Pred pár dňami povedala že si nájde iného, že ja nič neviem, a ani sa nenaučím. Trvá to chvíľu a neskôr si už hovoríme ako sa milujeme ale tak toto ma vždy zamrzí keď mi takto povie a neviem čo mám s tým robiť. Neviem či to myslí vážne alebo nie....

Karol_26

Máme spoločné, hory, štíty, lezenie, príroda. Ja som sa venoval aj foteniu ale priateľka mi stále hovorila že to vôbec neviem tak už tak nefotim. Ide o to že je fotím veľa, ak som ju neodfotil dobre na prvý krát tak už bolo zle. Teraz mám už stres ju fotiť. A tak je to aj s plávaním atď.

Žijeme spolu takže riešime aj financie, bývanie a problémy okolo toho.

V sexe ako kedy raz že je to super inokedy, že sa neviem milovať tak neviem. :/

Ibutamoren

Ach tie detičky!!!!
Ešte ste sa nedostali ani po prvý poriadny problém finančný,zdravotný ešte ste neriešili byvanie deti len zabavu ....

Peter 50

Este som zabudol, sice mi to spociatku nehovorila tak ako tebe, ze si najde ineho, alebo bolo na nej vidno, ze ju to mrzi alebo stve , ze neviem zakladne aktivity- plavanie a lyzovanie. Ale nikdy to nejako nerozvijala, brala ma takeho aky som. A ked videla ze mi napr. lyzovanie neide, hoci sa ma snazila ucit, isla si trocha sama zalyzovat a vratila sa uz spokojna a znova sa o to pokusala. No take hlasky ako sa ze sa s tebou rozvediem to hovorila a hovori casto, najme pred menstruaciou. Ale uz sme spolu vyse 25 rokov.

Ibutamoren

Ach tie detičky!!!!
Ešte ste sa nedostali ani po prvý poriadny problém finančný,zdravotný ešte ste neriešili byvanie deti len zabavu ....

Peter 50

Ake teda konicky mate spolocne? Moja manzelka tiez rozne sportuje a mne to neide, tiez som technicky typ, ale "turistiku zvladnem". Plavat ma naucila tiez ona, ale v mori, postupne v kludnej plytkej vode, kde som mohol spociatku dosiahnut dno. Lyzovat stale neviem, hoci som to skusal. Nase deti naucila aj lyzovat aj plavat. Ale pri sportovani najmä lyzovani rodinku fotim , a tak sme spolu a sa potom z toho vytesujeme.