Modlitba

Príspevok v téme: Modlitba
ryba809

Myslíte že modlitba môže pomôcť splniť prianie?Hlavne ma zaujíma modlitba za nájdenie frajera.Pomoze? Ešte som nemala mám 19 a naozaj mi je stoho blbo,mam samovražedné myšlienky stoho že som nezažila lásku.Fakt takto ďalej fungovať už nechcem.(V spoločnosti som pravidelne aj vyzerám normálne).

derna

si robíš srandu nie? kedze máš 19 tak predpokladám že si tento rok maturovala a bud studujes na vs, alebo pracujes uz?
v prvom rade by ta malo zaujimat vzdelanie, stabilná práca, zabezpečenie vlastneho byvania aby si nebola na krku rodičom...
a nie nejaky kkt , aby ta nabuchal a ty ostanes ako socka rodičom na krku...

Ikjl

ryba- Ak si to myslíš, tak sa modli pre mňa za mňa aj každý deň päťkrát, ale ak sa nebudeš zoznamovať s ľuďmi, asi ťažko ti do života „Boh" vloží nejakého frajera. Do fitka chodíš... Nikto ti tam nie je sympatický? S nikým si sa neskúšala baviť?

ahjajjaj

manželova babka sa 15 rokov denno-denne modlievala, aby keď zomrie, umrela rýchlo a nikdy nikomu nebola na obtiaž. Jedného večera umrela práve pri tejto modlitbe. V ten deň nám ešte piekla koláče a sťažovala sa, že je akosi unavená, ale spať že nebude, že nevie čo jej je, zatvárajú sa jej oči, chce si len oddýchnuť.... a smiala sa, že oddýchnuť z toho, že je stará.

ryba809

Lljl- vieš ja som v spoločnosti pravidelne a vo fitku minimálne 3 krat týždenne
.A nič..Asi len Boh ma môže zbaviť prekliatia samoty

Ikjl

Nepomôže. Začni niečo robiť- cvičiť, behať, skús občas zájsť aj do posilňovne, fitness centra, tam sa dá stretnúť nových ľudí. Cvičenie naozaj pomáha, aj keď sa cítiš zle, tak týmto sa aspoň na chvíľu odreaguješ. Môžeš taktiež začať chodiť na nejaký kurz napríklad, čoho len chceš, tam sa dajú ľudia stretnúť tiež. Môžeš začať chodiť do knižnice a začať čítať motivačnú literatúru... Nespoliehaj sa na nereálne veci a radšej zlepšuj svoj život sama. Ja to mám tiež ťažké, pred pár dňami som už vymýšľal spôsoby, ako sa zabiť. Dnes som odbehol menej než kilometer, kondíciu mám zlú, musel som si dávať prestávky, ale cítil som sa pri tom lepšie, aj hlava ma po tom menej bolí. Takže sa to dá, každý deň aspoň na chvíľu uniknúť od problémov. Hlavne sa v nich neutápaj, priateľa a kamarátov tiež nájdeš, len musíš do spoločnosti a stretávať sa s ľuďmi. Prajem veľa šťastia.

ryba809

Xxl392- nechcem manzela,len priateľa..Nikdy sa nevydam..Samozrejme nechcem skákať z postele do postele,ale lásku aspoň na pol roka zažiť chcem..Potom mozem kľudne aj zomrieť

Xxl392

Ano.Neviem ci za frajera, ale aby si stretla toho praveho kt.ti bude dobrym a vernym manzelom. Ked chces len skakat do postele nie som si ista, ci Boh pocuva..