Západ alebo Východ?

Príspevok v téme: Západ alebo Východ?
Slovieen

Ako dve národy a mentality. Všade nám ukazujú tie neprekonateľné rozdiely. Či už sú to boje a urážky na internetoch alebo teraz v TV na tej farme, ktorá mala vraj spájať. Ale však to sa nedá! Neexistuje! To ako keby niekto riešil česko a slovensko, aspoň mne to tak príde.
Poďme si ich teda rozobrať. Máte s nimi problémy? Vadia Vám?
Začnem!
Zapadniari - sú namyslení a povýšeneckí a musia si dokazovať, že len oni sú tí najlepší a tak sa aj prezentujú. A to ich bio raw eko zero waste vegan life pchajú asi všade

Vychodniari - sú výbušní, konfliktní, stále sa len hádajú, nemajú problem sa biť, ked sa im niečo nepáči. A z duše neznášam tú ich hatlaninu, to ked na mňa niekto začne hovoriť po vychoniarky ja nerozumiem ani mäkké f, ved to ako taliančina úplne cudzí jazyk
A stále len chlastajú pivo, palenka, palenka a nič iné nepoznajú.

Ring voľný ! :D

Kendaa

Čom hatlanina? Šak normálne pobešedujeme aj pohutorime, pujdzeme do karčmy na dva či dve piva aj dva rumy bo potom nas čeká robota na poľu. Treba bandurky pozberac. Bo toti zapadňare nás vidza tak, že na vyhodze máme jedno veľke poľo a ništ tu nerobime. Šak ani nerobíme po šicko porobeno a tak polovica žije u tej Blávy. Bo na vyhodze nišť neni!
A furt ľepši sluhac vyhodňarčinu jak toto blavacké nééééééé a nevíííím a nejsooooooom ! Ta hej ne? More tu? :D

Pag

A co je prejavom inteligencie? Nekonfliktnost alebo obcasna konfliktnost? Trochu treba aj rozmyslat. Kazdy dobre radi, kazdy ti hned urci Dg. a ho.no o tom vedia. Netreba sa mstit, pokial to nie je extrem, vsak spravodlivost si kazdeho najde. Teraz je velkym hitom Piko, pricom to bolo hitom v zapadnych krajinach pred 100 rokmi. Alkohol vsak prezil do dnesneho dna, ale zase nie tak, ze zlievat sa ako v zlievarni:-/

BezNarokov

Slovensko je zvláštna krajina. Všetci nadávajú na Bratislavu a pritom za nase problemy mozu politici v NRSR. A viete co? Ziadny premier nebol rodený Bratislavcan. Fico je z Topoľčian. Takze nerieste BA, BA nerozhoduje o nicom na SVK a mame svoje vlastné problemy ako vsade inde. Keby nejake mesto nahodou chcelo parlament, v BA nam chýbať nebude. + Nikto si nevyberá kde sa narodil. Ja by som sa tiež radsej narodil nejakemu šejkovi a nemusel cely život riesit prachy, ale holt, som v BA. Je tu sice robota, ale všetko je tu strasne drahé...

feferonkysumnam

Sused čo býva na mojej ulici odo mňa naľavo, alebo čo býva napravo? Poďme si rozobrať mojich susedov.
Ten čo býva naľavo je hrozne povýšenecký a furt ho vidím nakupovať bio potraviny.
Ten čo býva napravo zas chľastá ako dúha a minule spôsobil vonku bitku, lebo je to hrozne konfliktný typ.
Božeeeee, ktorého si mám vybrať????????