Sef reve po mne aj po kolegoch, keď ma striedajú, neustale vulgarne nadava

Príspevok v téme: Sef reve po mne aj po kolegoch, keď ma striedajú, neustale vulgarne nadava
Gbjl

Ahojte je to vlastne brigada, praca s ludmi, mam ju rada, ale odchadzam aj kvoli neznesitelnemu spravaniu sefa. Ide o pracu na re-cepcii. Da nam napr. robit veci na ktore tam nie sme, veci co robi udrzbar. Zavola a naviguje co mame robit a ked to nejde, zacne hresit a ponizovat ze by to zvladol aj ziak ZS, ci sme z Marsu alebo na mna ze "uz ma z nej j-ebne". Viackrat mi vynadal a ked sa nakoniec ukázalo ze nemal pravdu, NIKDY sa mi neospravedlnil. Nikdy nepovie priamo ty PI alebo podobne, to si dáva pozor, ale urazky na inteligenciu dava pravidelne, byva stale nervozny ak sa niečo na izbach pokazi alebo je nejaky problém s hostami, vtedy vzdy hresi "do PI" "curva", zvysuje hlas, je veľmi neprijemny. Vzdy si najde niečo za co vynada, co sa mu nepáči, vždy. Ja nevravím ze niekedy nespravim chyby, ale tie vulgarizmy a zvysovanie hlasu podla mna nie su ok. Co si myslite vy? Uz odchadzam ale je toto na SVK bežné? Vdaka za názory.

pravdajelenjedna

este ako študent som brigadoval v záhradníctve :D myslel som si, ze ked budem makat riadne, tak mi zvysi plat a dokazem si, ze v hoci akej praci ked sa chce tak sa da makať

ako brigádnik som sa asi po 2 týždňoch naucil skoro všetko co robili ostatní, ja plat ako brihadnik 3€ oni 8€ ... samozrejme zatiaľ co oni sa opierali o lopaty a fajcili si, ja som makal, s tym, ze ked som potreboval jesť aby som nestracal ziviny a hmotu som sa najedol(nahadzal do seba jedlo) ...raz to uvidel sef, zacal po mne neskutocne blacat ze co si to dovoľujem a vulgarizmy (pri tom ja som jedol a oni si stali a fajcili cigarety pri mne) a strašne mi to bolo vtipne lebo bol tak o 2 hlavy nizsi a o polovicu chudsi :D tak ako on nadaval som sa smial a samozrejme som tam skoncil ... a este sa divili ze prečo tam brigádnici nevydržia a skoncia ... a aj to som od neho výplatu ťahal potom este 2 mesiace