Nemilujem ho, no nedokážem odísť

Príspevok v téme: Nemilujem ho, no nedokážem odísť
Mila235

Ahojte, mám 22 rokov a idem si tu tak trochu vyliať srdiečko..
Každopádne mám priateľa dva roky. Povedala by som, že nám to klape, ale z mojej strany to nie je láska. Mám ho rada a nie je len kamarát.
Možno to plynie z toho, že som v živote bola iba raz zaľúbená a nedopadlo to najlepšie, resp. sa naše cesty rozišli (iná škola, mesto a podobne)
Rovnako moja prvá sexuálna skúsenosť bola pomerne zlá, nemyslím to tak, že to bol trapas a podobne. (Aj keď to trapas bol) Ale nemenovaný mladý muž ma iba využil. Celkovo som asi dobrý objekt na citové hrátky. Kto vie. Časom som nadobudla pocit, že neviem nikoho ľúbiť a nechala som to tak. Zmierila som sa s tým, ale bojím sa toho, že mi to prestane vyhovovať a priateľovi nechcem ublížiť a neviem si predstaviť, že by som ho opustila. Dostala som sa do bludného kruhu a neviem, ako von. Za rady, názor, kritiku ďakujem. :)

malytrkvas

a teraz si predstav že s nim ostaneš tehotna? to chceš? spamätaj sa... máš iba 22 , kde je napísane že musiš byť za každu cenu vo vzťahu...isty čas možeš byť aj sama... študovať, budovať karieru... cestovať po svete,... bez zaväzkov...

Mila235

Viem, že on by mi dal všetko a aj to robí. Nechcem ho využívať..
Áno, občas sa pohádame, ale nikdy to nie je nič vážne. Rozchod nechcem, lenže stále je tam to "ale"

mate59

Neporovnávaj ho s prvým priateľom v ničom,ani v sexe.Ste spolu dosť dlho na to,aby si vedela na čom si.Nepíšeš,aké to má on s tebou.Možno hľadáš nové dobrodružstvo.Ak je on ten pravý a ty sa s ním rozídeš,budeš banovať.Povedz mu to,skúste si dať pauzu.Ak ti nebude týždeň vôbec chýbať,asi ho nemiluješ.Ak je on milý,dobrý, nemá chyby,tak si rozchod premysli.