6 tabletiek guajacuranu za deň?

Príspevok v téme: 6 tabletiek guajacuranu za deň?
Mahi

Dobrý deň, mám strašnú úzkosť, bral som guajacuran, ale ten mi už neúčinkuje. Ale ja si už proste niečo musím dať a nič silnejšie sa bez predpisu kúpiť nedá. Píše sa, že by sa mali brať tri tabletky za deň. Čo keby som ich zobral šesť napríklad? V príbalovom letáku tak isto je, že guajfenezín má nízku toxicitu a predávkovania boli zaznamenané len ojedinele. Takže by sa mi nič hrozné nemalo stať, nie? Máte s tým niekto skúsenosti? Lebo ma fakt už asi klepne, ak si niečo nedám.

petroanneta

rozhodne by si sa mala na lekára obrátiť. A to aj keď nemáš 18. Veď rodičia nemusia vedieť, že ideš k lekárovi.

Mahi

ahjajjaj: Ako pozerám na ten príbalový leták, trochu to dávkovanie zmenili, vtedy tam bolo, že od 15 rokov sa majú dávať 3 tabletky denne, a teraz sa môže od 12 rokov dať až 5 tabletiek denne a úplné maximum je 12 (ako si povedala). Tak to si teda začnem dávať päť za deň, hádam do pomôže. K lekárovi s tým ísť nemôžem, lebo nemám 18, žijem s rodičmi a tí ani nevedia, že to beriem, nepochopili by to.

ahjajjaj

ahoj, mal by si sa obrátiť na lekára a nemeniť svojvoľne dávkovanie. POzri sa ako silný guajacurajan je. Koľko miligramový. A pokiaľ existujú silnejšie varianty, tam si pozri dávkovanie, a vypočítaj si maximálnu dávku.
Maximálna denná dávka je 2 400 mg (12 tabliet) - čítam v príbalovom letáku. Ak máš 200 mg guajacurajan.
Aj tak by som sa na Tvojom mieste obrátila na lekára, lebo zrejme by si potreboval niečo iné, ako guajacuran.

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.