Tampóny (prvý tampón)

akinom007

snazilkajulka/ nemyslim si ze je to o tom ci si kupi na zaciatok s aplikatorom alebo nie. mne to slo az po prvom....a rozhodne nebol problem v tom ako som to zavadzala

akinom007

alicka87/ s aplikatorom si dlho nevidela? ved maju drogeriach stale Tampax dokonca k nam dosli konecne aj O.b. s aplikatorom:) (pred dvoma rokmi som ich kupovala v Italy ako novinku)

alicka87

Ja som už ale práveže strašne dlho nevidela, že by niekde mali aj ten aplikátor, to už podľa mňa ani nedávajú

berca

A s vlozkou sa trenovat neda? Ale ked chces vyskusat tampon, tak vyskusaj ale kup si jednoznacne tie najmensie, maju oznamenie mini.

Peggie26

ahoj ja som to skúšala na základnej ale vôbec mi to nešlo, až po prvom sexe sa mi to podarilo na strednej ...tak neviem možno viac skúšať ja som to po pár razoch vzdala

akinom007

Ja si pamatam ze som chcela skusit tampony ako siedmacka na zakladnej tzn 13-rocna, viem ze sme s kamoskou kupili 80ks balenie O.b. mini a obe sme skusali :D mne to neslo absolutne, jej sa podarilo ( ale on uz masturbovavala) :) mne sa prvy tampon o.b. mini podarilo zaviezt az po prvej prstovacke s priatelom ako 17 rocna:D a velkost normal az po prvom sexe:D

sarita2612

Dobrý deň, v prípade, že máte 15-19 rokov by som vás chcela požiadať o vyplnenie tohto dotazníka. Je to dotazník o antikoncepcii, ktorý je súčasťou mojej seminárnej práce. Za každú odpoveď budem vďačná.
Link:
docs.google.com

kikca1988

Taktiez som tampony nepouzivala pokial som bola panna. No ja ich nepouzivam ani teraz pravidelne. Iba ked idem niekde pri vodu. Nemusim to moc.