24h liečba, súrne pomoc

caiserka

Vies co ja som typ ktory sa lieci pokial neuzivam ATB velmi dlho...
bezna nadcha 7-10 dni
teplota? napr zacnem na 40 mam ju 2-3 dni...potom dalsie dni 39,5...dalsie 38,5... a takto pomalinky mi to klesa vyse tyzdna...
kasel: 3-4 tyzdne...
hrdlo:7-10 dni...
proste od detstva to mam takto...
raz som strasne chcela ako ty byt za 24 hodin fit koli jednej akcii...:)
avsak som sa rano zobudila s teplotou 38,5 ...sila vole mi pohla strasne som si vnutorne verila ten den ze sa dam do poriadku....lezala som postely okrem wc, a jedla som sa nepohla...dala som si paralen a pila cistu vodu strasne vela...ja som hadam 4 litre vypila ten den...na druhy den som bola FIT a to sa mi stalo len jediny raz v zivote. Ale moja viera ze budem zdrava druhy den a silna tuzba ist na tu akciu:) mi pomohla :)

tomas 12345

Vitamín C preukázatelne zrýchluje dobu vyliečenia.Uzívaj tiez nejake probiotika z lekárne na podporu imunity.

rychlofit

už pozde pýtaš odpoved....
2 Paraleny alebo Paracetamol je to to isté... večer aby si sa v noci vypotila...a piť teplý čaj napr. repíkový -je protizápalový...osladiť medom....

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.