Rady ako chod k doktorke si nechajte prosim

Príspevok v téme: Rady ako chod k doktorke si nechajte prosim
uch

Ahojte

Moj problem je abnormalny vytok. Vela krat som bola u gynekologicky ktora mi sice urobila vytery a predpisovala kade co ale aj to zabralo len mozno na par dni a padla... Uz si fakt neviem rady je to neprijemny pocit ked v priebehu dna citim nieco teple v nohavickach doslova mam pocit akoby som sa pocikala... Ine problemy nemam ako palenie alebo svrbenie akusila som wobenzym nezabral... Probiotika ujdu ale potom sa to vrati, rosalgin detto canesten tableta setto, vseliake gely a probioticke tablety zo spodu detto... Neviem co do seba este pchat aby som mala uz konecne pokoj

Zuzana209

Ahoj s týmto problémom som si užila svoje a napíšem ti moje kontkrétne skúsenosti - môže ti to pomôcť:

1. daj sa vyšetriť ešte u iného - lekára - t.j. zopakovať testy + skontrolovať či máš v poriadku maternicu napr. či tam nemáš ranku
( Ja som ju mala ale moja pôvodná lekárna si myslela, že to nie je dôležité ,a to prispievalo k výtoku. Upozornil ma na to úplne náhodou až iný lekár v rámci prehliadky, ktorú mi zaplatil zamestnávateľ)

2. daj si spraviť intolerančné testy - sú potraviny, ktoré tvoje telo ťažšie trávi a prispievajú k zápalovým reakciám

3. ak sa ti nechce ísť na intolerančné testy - skús úplne vylúčiť kravské mlieko - t.j. syry, smotany, mlieko, jogurty...na minimálne 2-3 mesiace a pozoruj, či sa tvoj stav nezlepšil

Moja skúsenosť je takáto - v stave ktorý popisuješ mi iný lekár našiel ranku na maternici , a hneď na to, mi niekto poradil aby som vylúčila z jedálnička mlieko.

Akonáhle mi zacelili ranku na maternici ( je to bezbolestný jednoduchý zákrok dusíkom) a vylúčila som mlieko - moje výtoky takmer zmizli a dodnes s tým chválaBohu problém nemám. Snáď ti moja rada pomôže - držím ti palce:-)

uch

Tak to je pravda s tym vzrusenim... ale ked sa bavime mimo vzrusenia proste lezie mi to na nervy jednu dobu som si nemohla dovolit ani svetle nohavice bolo to az take silne... Ono to je niekedy len číry vytok alebo niekedy trocha do zlta