Bolest pravej strany tela od ramena az po konce prstov a opuch prstov na ruke a opuch lýtka

Príspevok v téme: Bolest pravej strany tela od ramena az po konce prstov a opuch prstov na ruke a opuch lýtka
Didusha

Dobrý deň idem si k vám po radu. Od minulého roka odkedy som bola tehotná som začala mávať problémy s opuchom pravej nohy,bolesti a večer kŕče v nej, ráno sa občas nemôžem ani na tú nohu pomaly postaviť, pretože ma bolí členok a päta. Neskôr mi začala tŕpnuť už aj práva ruka a puchnú mi aj prsty na ruke. Počas tehotenstva som brala fraxiparin ale po pôrode mi ho vysadili a problémy mám stále a čím ďalej tým viac mávam bolesti. A tiež mávam v poslednom čase pálenie záhy,je to neznesiteľné.Bola som na chirurgii,na neurologii kde mi nič nezistili a taktiež som bola aj na cievnom,kde mi tak isto nič nezistili. Už som s toho zúfalá, vážne už neviem s čoho to môže byť. Prosím môžte mi poradiť,ako s to mám ďalej riešiť???

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.