Krv v stolici

Príspevok v téme: Krv v stolici
HladamRadu27

Dobrý večer...skúsim vám opísať môj problém...všetko začalo asi týždeň dozadu keď som mal na raňajky praženicu ktorá mi asi nespravila dobré na žalúdok...celý deň mi bolo zle od žalúdka..mal som kŕče ...vďaka mineralkam a vygrganiu sa mi to do večera prešlo a odvtedy v pohode...no pred dvoma dňami som bol na veľkej potrebe a na papieri som zbadal krv..pozrel som do misy a na stolici bola tiež..nie v nej ale na vrchu..krv mi inak netečie ani tak..dotoho som asi deň predtým sedel dlhšie na balkóne no a keďže sa už dosť ochladilo tak mám pocit že to bude buď z tohto alebo z podráždenia čriev z týždňa dozadu... Môžete mi povedať ci to tak môže byť ? Krv nieje v stolici ale na nej úplne navrchu..2 krát vytrieme a na papieri tiež zmizne...krv je svetlá ..ďakujem za rady

HladamRadu27

Cviklu neznášam ale je možné že zelenina hej...poslednú dobu sa snažím zmeniť stravu takže čo sa týka rajčín,papriky a rôzne šaláty a kapusty poslednú dobu...aj s ovocím jedavam..ono zaujímavé je že ani nie pred stolicou ani počas stolice ale až po stolici keď sa snažím akokeby zatlačiť naprázdno tak až vtedy asi vybehne tá krv keďže je ozaj iba na vrchu

cvikla123456

nejedol si cviklu ? alebo niečo čo by mohlo zmenit farbu stolice? Zelenina vo väčšiom množstve si myslím že to dokáže

HladamRadu27

Rozmýšľal som aj nad tým alebo na niejakej ranke...ktorá sa vraj vytvorí aj od nestravenych zvyskov potravy ako napríklad zrno v celozrnných pecivach...stolica je hnedá avšak má dosť straší tá krv ..ono počas stolice žiadnu bolesť necítim akurát pri prvotnom "zatlačení" trošku...ale krv je iba na vrchu celej stolice...po utreti 2,3 krat krv nejde