ako sa zabiť?

ahjajjaj

najzav. Normálny nápad: riadne ži, venuj sa rodine, záľubám, máš nejaké životné povinnosti. Všetko splnené?
A život ber ako dočasnú zastávku na ceste k niečomu inému, kam sa dostaneš prirodzenou cestou.

tomas 12345

Normlány nápad je ten že nerob hlúposti a nemrhaj svoj život kvoli hlupostiam. To ti fakt nie je hlupe zabíjat sa kvoli takým hlupostiam ako su partnerské vzťahy a iné zbytočnosti ? Nevážiš si život a chceš sa zabíjať pre každú hlúposť, vzchop sa a nerob z malinkých problémov neprekonatelne problémy. Hladaj si svoje štastie nie v pozemských veciach ale v tých nebeských.

Najzab

Kto sa chce naozaj zabit, ten by tu nevypisoval kraviny, ale bol by uz davno mrtvy, lebo v mnoho filmoch je tolko sposobov smrti, ze si clovek nevie vybrat. Iba blafujes a spamujes to tu. Chod hrat nejaku zbytocnu hru a nespamuj to tu!

Guga12

ahoj, koľko máš rokov? Zabiť sa, aby Ťa to nebolelo, je asi namáhavé. Ale Ti poradím, ako zomrieť prirodzenou smrťou.

juuuuuj

toto moje príspevky nie sú, len aby ste vedeli....

Juuuuj 06.09.2019 20:49:30
Mám 53 a nemám muža asi sa odszrelím.

juuuuj06.09.2019 20:33:19
Lebo ma znásilnil starý plešatý okuliarnatý buzerant v parku.

Eimy 023

Admin tejto stranky nahlasi a mozno uz aj nahlasil tvoj prispevok na ORPZ SR pretoze kazdy prispevok v takomto zneni je potrebne preverit a zabranit moznemu trestnemu cinu alebo samovrazednemu konaniu v zmysle ochrany ludskeho zdravia a majetku .