Pomôžte mi s anketou

Príspevok v téme: Pomôžte mi s anketou
Lubo 10

Ahojte chcel by som Vás touto cestou poprosiť o zahlasovanie na témy ohľadom chudnutia, ktoré by Vás mohli zaujímať, a v ktorých by ste potrebovali poradiť. Napíšte číslo témy ktorá Vás najviac zaujíma. Ďakujem.

1.Ako odstrániť celulitídu?
2.Ako schudnúť na stehnách, zadku a bokoch?
3.Potrebujem detox, ako správne detoxikovať telo
4.Zastavila sa mi váha, čo mám robiť?
5.Ako sa zbaviť sladkostí?
6.Ako mám vyhrať nad prepchávaním sa ?
7.Ako naštartovať zničený metabolizmus?
8.Nemám rada svoje tlsté telo
9.Čo mám jesť na raňajky, obed, večeru?
10.Ako schudnúť bez JoJo efektu?

K najviac označením témam môžem poskytnúť radu.

terka199

1.Ako odstrániť celulitídu? - zdravá strava, čistá voda, menej sacharidou, pohyb, šport

2.Ako schudnúť na stehnách, zadku a bokoch? - strava, beh, cyklistika, chôdza

3.Potrebujem detox, ako správne detoxikovať telo - nepotrebuješ, pečeň detoxikuje zadarmo, ostatné je marketingový ťah, čiže všetci detoxikujeme 24 hod. denne

4.Zastavila sa mi váha, čo mám robiť? - ísť do kalorického deficitu, menej jesť

5.Ako sa zbaviť sladkostí? - nezbavuj sa, raz to praskne a zješ kilo, každý deň s mierou je OK :)

6.Ako mám vyhrať nad prepchávaním sa? - mať sa rada, nenudiť sa, mať záľuby

7.Ako naštartovať zničený metabolizmus? - metabolizmus sa zničiť nedá, len začni jesť zdravo dlhodobo, nie raz tak raz tak

8.Nemám rada svoje tlsté telo - tak schudni, veď je to ľahké, nemusíš jesť ako hroch

9.Čo mám jesť na raňajky, obed, večeru? - chutné, zdravé, sladké, slané, výživné, teplé, studené, pestré, aby ste vošli do nášho denneho kalorického príjmu (ak sa vela hýbem, mozem este kludne horalecku)

10.Ako schudnúť bez JoJo efektu?
- nehladovať, uvedomiť si, ze to nie je len 3 mesiace hudnutia ale ty menis svoj zivot, preto jedz hyb sa tak aby to malo zmysel, progres a aby si to udrzal

Gloriaa12

1 a 5 !
Len nech to nie su rady na zbavenie sa celulitídy ako urobiť denne 500 drepov alebo šuchať si zadok kávou :D