Boli ste uz na urade prace?

swistica

Glooria - nie nemusis mat VS na to, aby si mohla pracovat v IT. Mysliet si vsak, ze kurz z niekoho spravi programatora je viac ako naivne. Kurz ti moze dat zaklad daneho programovacieho jazyka a urcite aj dobre vyzera v zivotopise, no na pracu programatora nestaci. V kurzoch su skor ucebnicove priklady na pochopenie vzorovych algoritmov. V praci vsak uz budes riesit konkretny problem, zadanie. Cize musis programovat najskor doma, s tym ze programujes prakticky vyuzitelne veci, s ktorymi sa mozes na pohovore aj pochvalit napr.
Ak si doteraz vobec neprogramovala, nemyslim ze ma vyznam hlasit sa na kurz. IT nie je len programovanie. Mozes skusit kurzy zamerane na ine oblasti IT a s tym potom skusit hladat pracu.

Ananaska

Ja som bola po maturite nejaký čas na úrade práce a bol to des..na začiatku milá pracovníčka, lebo ved som len teraz prišla, nemohla si na mňa dovoľovať. Chodila som sa podpisovať, nosila som potvrdenia ohľadne roboty. Jedného dňa mi prišla pracovná ponuka do jednej firmy s tým, že mám dostaviť v určitom čase na určitom mieste. Neviem, kde trčala pošta, no mne sa obálka dostala do rúk už po termín, kedy som sa mala dostaviť do firmy. Bola som s tým na úrade a tam sa na mňa vyzjapala ako na malé decko, vysvetľovala som jej situáciu a ona stále svoje dookola, že úrad za mňa platí, hľadá za mňa robotu a ja som si ju dovolila odmietnuť. Neskôr mi prišla ďalšia ponuka a tu som už ozaj odmietla, vyhodili ma a mala som pokoj...

Gloriaa12

Na programovanie nepotrebujes mat VS alebo dlhorocne základy? Staxi spraviť kurz a mam sancu sa zamestnať v IT sfére?
Lebo ja presne tak rozmyslam ze u nas v KE su bud len fabriky alebo vsetko IT

Stevo7u

urad prace je dobry akurat na kurzy.. Ja som si vdaka uradu rpace spravil kurz od www.learn2code.sk programovanie a vdaka nemu ma prijali do terajsej prace. vyskusajte apson kurzy, ked uz nic z nich vytazit nemozete.. lebo praca vo fabrikach nie je sranda..

asitak

Sama kancelarska krysa je to tam
Hovno robia v prwc. case ich tam malovo zastihnes a flakaju sa po meste v pracov. case ako som neraz zistila
Prides na urad zavrete dvere alebo sedia vo vedlajsiej kancelarii a behaju od dveri k dveram a hraju dolezite zo seba
Sama "dolezita" krysa je to tam ..

asitak

Sama kancelarska krysa je to tam
Hovno robia v prwc. case ich tam malovo zastihnes a flakaju sa po meste v pracov. case ako som neraz zistila
Prides na urad zavrete dvere alebo sedia vo vedlajsiej kancelarii a behaju od dveri k dveram a hraju dolezite zo seba
Sama "dolezita" krysa je to tam ..

Vlasta75588

Áno a už nikdy viac, to si radcej budem sama platiť zdravotku ako byt tam a aj tak ta tam dlho nenechajú hneď ta buduposielat do fabrík, potrebuju sa zbavovať ľudí len aby potom mohli hovoriť že sa znížila nezamestnanosť
Zbúrať cely urad