Ktora poistovna je najlepsia?

Príspevok v téme: Ktora poistovna je najlepsia?
Miroslav T

Zdravim. Mam na vas otazku - ktora poistovna je najlepsia? Z hladiska poistneho plnenia hlavne.
Mam viac poistiek (dom, firma, auta) a skoro kazde mam v inej poistovni. Chcel by som to zjednotit a dat do jednej, s ktorou budem spolupracovat.
Pocul som, ze niektore neradi preplacaju pripadne skody. Osobne s poistovnami vela skusenosti nemam, nikdy mi nic nebolo vyplatene (teda okrem liecebnych nakladov v zahranici).
Na niektore poistovne som pocul a cital len zle hodnotenia - hlavne Kooperativa a CSOB.
Preto by som sa chcel spytat na nazor ostatnych.
Za kazdu reakciu vopred dakujem..
Miro

Poistnik

ZIADNA! - z principu neuzatvaram poistenia, ktore nie su nevyhnutne.
V kazdej sa s tebou bavia pekne len pred podpisom zmluvy a pokym platis a nepytas od nich nic.
Potom sa to vyrazne zhorsi a zacnu spekulovat, ako ti nedat nic alebo aspon co najmenej.

FixTheHack

"pani Boza" to nemas pravdu.
Kazdopadne je podla mna najlepsie zajst do financneho centra a uzavriet zmluvu cez nich. Urobia vam cenove porovnanie vsetkych poistovni a aj vam poradia, kde by to bolo najvhodnejsie. Jednoducho je to ich praca, vyznaju sa v tom urcite viac ako bezny clovek. A to tu nespominam, ze vedia uplatnit vacsie zlavy ako priamo v poistovni. Je to nelogicke, ale je to tak!
Ja vzdy pri poisteni navstivim financne centrum a neriesim.!

pani Boza

Ja som toho nazoru, ze podla mna je to uplne jedno. Oplati sa najlacnejsie poistenie.
Pri drahsom mozno dostanes vsetko, pri lacnejsom o nieco menej, co ale zaplatis za poistenie. S tym rozdielom, ze mozes mat nezskodovy priebeh.
Skodu ti vyplatit musia! I ked je pravda, ze vysku urcuju oni vlastnymi vypoctami.

35288455138245

Ja mam poistene vsetko v Unione. Zatial uplna spokojnost: vyborny pristup zo strany zamestnancom, celkom dobre ceny poistneho a pri skodovej udalosti vam daju tolko, kolko vam skutocne patri.
Co sa tyka csob; s poistovnou skusenosti nemam, ale mal som u nich v banke ucet a hovorim, ze nikdy viac!

QM

S tou ČSOB mas pravdu, im sa radsej vyhybaj. 2x som mal s nimi tu cest nieco riesit. Vysledok? 2 x nespokojnost. Znizuju poistne plnenie, pri vyplacani vypocitaju ovela mensiu sumu, ako je realna, ktoru poistena vec ma, aby platili co najmenej, pripadne vobec. Ked sa spytate na dovod? Odpoved: my mame tabulky s tymito cenami. Komunikacia: 0 bodov. Navyse ceny poistneho su dost vysoke oproti ostatnym poistovniam.
Ste im dobro len dovtedy, kym platite poistne a nemate ziadnu skodu.
Podobne skusenosti som uz od vicerych pocul.
Takze radsej si s nimi nezacinat!