Nebaví ma vzťah s intelektuálkou

Príspevok v téme: Nebaví ma vzťah s intelektuálkou
Nebavimato

Som Rišo (27rokov) a tvorím už rok vzťah so ženou v mojom veku. Ide o to, že ona je až príliš bystrá. Vzhľadovo je ako bohyňa, krásna žena, 10bodov/10bodov, ale ...ale nebaví ma to s ňou, pretože si stále myslím, že sa jej musím rovnať, že jej nestačím, teda hlavne vedomosťami.
Keď ona by sa stále len rozprávala vo vážnej tónine a riešila hlboké intelektuálne témy, dokonca chce so mnou intelektuálne súboje podložené faktami a argumentami. Keď jej poviem nejakú srandu, vychováva ma, že to neberiem vážne, že to nie je argument ani dôkaz mojej pravdy. Kriste, ale ja nechcem vzťah s niekym kto ma bude učiť s kým sa budem cítiť ako na úrade. Neviem, ja mám iq asi 110 ju tipujem na minimálne iq 120. Ja som mal na gymnáziu priemerné známky, ona čisté jednotky a má aj vysokú školu. Mňa na výšku neprijali. Mne na nej začína vadiť tá jej dokonalosť, perfektnosť, dokonca mi na nej začína vadiť už aj jej krása (ale to je asi preto, lebo na ňu začínam byť alergický). Je vegánkou, nonstop deň čo deň mi hovorí elaboráty o tom aké je to zlé jesť mäso. Začínam byť na ňu alergicky. Prídem domov a mám chuť sa smiať, na humor s priateľkou a ona zas tie svoje intelektuálne debaty. Niekedy jej mám chuť povedať "už drž p**u, preboha!", vadí mi, že nie je zábavná, spontánna, že sa snaží stále len o dokonalosť, humor jej príde ako nepotrebný a detský. Začínam ju neznášať, kompletne, začínam neznášať jej hlas, lebo to nie je rozhovor, to sú poučky, nenávidím ju počúvať, mám chuť ju vyhodiť z môjho bytu. Neviem, mal som ex, bola škaredšia aj hlúpejšia, ale s ňou som sa bláznil, veselil, jašil, smiali sme sa, maznali sa, pozerali futbal, ona ho mala rada, tancovať sme chodili, hádali sa. Hm, s touto sa nedá ani pohádať, lebo jej sú hádky o vzťahu nedôležité a všetko presunie na argumenty a hneď to vníma ako intelektuálny súboj. Ide si naštudovať tému o ktorej sme sa hádali a to isté vyžaduje, aby som urobil ja a potom by sme sa takto inteligentne spolu "hádali". Ach.

superkremes

To ze si tvoja partnerka na tebe "honi ego" a mlati prazdnu slamu mudrovanim a poucovanim o veciach, na ktore bezny clovek ani nema cas, neznamena, ze ma vysoke IQ, ani ze je intelektualka. Mozno len trpi nejakym komplexom, alebo depresiou a na tebe si ju kompenzuje tak, ze ta chyta za slovicka a presvieca samu seba recami, ze ma vzdy pravdu.

27Paulito27

To mi úplne pripomína kamošku :D Hrozne inteligentná, za celý život som ju nevidel sa zasmiať, povedať niečo vtipné.. Ja by som pri takej žene nevydržal ani deň

10lolo10

Kazdy sa rad zasmeje. Len nie kazdy nad tym istym a nie kazdy ma naladu alebo dovod. Je to prirodzene naprogramovanie cloveka. Ludia chcu byt vsetci stastni a k stastiu patri smiech. Len vyzera u kazdeho inak. Jasne, ze depresivny clovek sa nesmeje tak ako ten stastnejsi.

in blossom

no, ja ku sebe potrebujem inteligentneho muza, dokonca potrebujem, aby bol mudrejsi odo mna trochu. ale keby sa s nim neviem zasmiat, tak taky vztah je o nicom. prave to robenie "hluposti" je take osviezujuce, ved intelektualne debaty mi treba hlavne "vonku", v pracovnom zivote a tak, doma chcem byt zas blaznive dieta, spontanne a hrave a nie sa rozpravat takymto stylom. zosalela by som z takej osoby ako pises.

btw, veganstvo nie je teda zrovna prejav vysokej inteligencie, nech si pocka par rokov ked zacne mat deficity v tuku rozpustnych vitaminov a vsetkych dalsich latok, ktore clovek nikdy neziska z cisto rastlinnej stravy a nech sa vsetci vegani sveta postavia aj na mihalnice, veda nepusti. myslim seriozna veda, nie tie ich pseudovedecke argumenty. ked neveria vede, staci sa pozriet na dlhorocnych veganov (nad 5 rokov, ked uz nie su v peceni naskreckovane zasoby zo zivocisnych cias) ako vyzeraju a aku maju mentalnu kapacitu.

10lolo10

Veganstvo este nieje znamkou inteligencie. Je len typicka veganka co konecne nasla svoju ideologiu a prostrednictvom nej si ide daco dokazovat. Chapem, ze mas toho dost. Humor nieje len pre tych menej inteligentnych. Ba, prave tie najvtipnejsie postavy hrali ludia s vysokym iq.