Ženy nevedia čo chcú...

Príspevok v téme: Ženy nevedia čo chcú...
produkt56

"Ženy nevedia čo chcú a keď to dostanú tak si toho nevážia a už to nechcú" - je to z veľkej časti pravda.

Ženy nevedia akého partnera chcú...každá povie že jej na vzhľade nezáleží a že dôležitá je povaha a aby bol milý atď. ale keď takého stretnú tak ho odmietnu, lebo tam nie je "iskra". Potom stretnú takého ktorý má iskru, top vzhľad a charizmu ale je hajzel a neváži si ich... najprv sú z neho celé vlhké a zbláznené alebo potom ak s tým chlapo sú vo vzťahu tak im zase začnú chýbať tie kvality, ktoré im ponúka dobrý chlap a sú nešťastné... potom zase prídu za dobrým chlapom ale po čase sa začnú nudiť lebo tam nie je "iskra" a zase pôjdu po tých, ktorí majú iskru... a tak dokola..

Len veľmi zriedkavo nájdete chlapa, ktorý má obidve kvality - sexuálne aj osobnostné... chlap, z ktorého sú všetky ženy vlhké to často využíva vo svoj prospech a správa sa tak ako sa správa lebo vie že vždy za ním nejaká dolezie... chlap ktorý nemá sexy charizmu a vzhľad je milý a pozorný lebo je vďačný keď sa dostane do vzťahu s jednou ženou

Ale ženy nevedia čo chcú, skáču od jedného štadnardu k druhému a je len pár výnimiek kedy má žena chlapa ktorý má obidve veci...

Ženy by boli najradšej keby mohli mať dobrého chlapa na využívanie vzťah a na istotu a zlého chlapa na sex a na vzrušenie.

Je len na nás chlapoch akú cestu si vyberieme. Či chcete byť ten neatraktívny dobráčik, ktorého žena využíva a podvádza zo zajačikmi, alebo budete sebec a budete makať na sebe a ženy za vami pôjdu samé a vy budete mať sexu a mileneckých vzťahov dosť, možno nejakej spravíte decko a potom ju opustíte s krajšou a mladšou, ktorá vám bude poskytovať opäť výborný sex - vy ako atraktívny chlap opustíte svoju ženu z rovnakého dôvodu, z ktorého ona ako mladá odmietala dobrých chlapcov. Karmický kruh sa uzatvorí a môže znova začať..

Je to taká rovnováha, raz ste hore, raz dole.. ale výhodnejšia pre chlapov je cesta "zlého chlapca".... len máloktorý chlap si dokáže udržať skromnosť a udržať ego na uzde ak sa stane atraktívnym.

Ak začnem zarábať viac peňazí a budem cvičiť a vyzerať dobre a mať charizmu tak mi stúpne ego a už nebudem ten dobrý ťuťko čo by pre ženu spravil všetko. Budú pre mňa prebytkový tovar z ktorého si budem môcť vyberať podľa chuti.

srandada

ale vedia, aj chlapi aj ženy, vždy je to to a také, čo nemajú, lebo si nevedia nič vážiť, česť výnimkám

feferonysumnam

Tak je to preto ze zli, odvazni chlapi su jednoducho viac sexi......ale podobne to mozeme podat aj vo vasej chlapskej rezii....teda ze vy si dobre verne dievca vazite iba ako dobru kamaratku ale pozerate po kadejakych vyfintenych namyslenych maskarach ale zit s takou by ste nechceli, alebo dlho nevydrzali, zato sex ano.....
cize ano, je to o tom ako najst rovnovahu a byt dobrou a zaroven sexi aj u zeny nielen u chlapa chapes?
A bojazllivy tutko ktory sa hra na zleho chlapca je len podobnou atrapou ako ta vyfintena maskara, co si o sebe mysli aka je peknucka, pritom pachne egom. Jednoducho je to dlhodobo neucinne a trapne.

Wtf

ZdenKO22:
Niektore skusenosti je dobre si nechat radsej pre seba. IQ? Nebavil si ju ty, ked si s tebou nechcela ani pisat, ani sa stretnut, ani sa s tebou rozpravat. Inteligencne ste asi neboli velmi rozdielni teda.

BezNarokov

Ani muzi nevedia co chcu. Svaly, prachy, auta, domy, dovolenky no a ked skapes ako stari nevladny clovek, zistis ze aj tak nikto vlastne nevie na co to vsetko bolo dobre.

ZdenKO22

Ženy sú ženy...
Raz som si písal s jednou, písala mi ako veľmi sa jej páčim, aj ona sa páčila mne... Mali sme spoločne koníčky, rozumeli sme si, všetko super...
Po asi troch dňoch mi napísala že ju takéto písanie nebaví. Tak reku dobre, poďme sa prejsť von (bývali sme dokonca aj kúsok od seba).
Nie na to je skoro.
Tak jej vravím daj mi číslo zavolám ti a budeme sa rozprávať.
Nie to tiež nie.
Takže jednoducho prestala odpisovať a koniec :D

sradada

neznámy určite áno, ale sem tam to dobre padne sa zasmiať, zase ani nie je dobré dookola len vtipy rozprávať; niekto toho veľa nenarozpráva, ale vie povedať niečo trefné v tej správnej chvíli

neznamy1986

Ja občas riešim inú otázku: Či môže si niekoho nájsť niekto, čo nevie vkuse srandy hovoriť, každú vetu na vtip obrátiť, poprípade vkuse hovoriť dvojzmysli atd...

darwin

Co zo slusneho a dobreho muza ak je nudny a prehnane slusny ze to ide az na nervy?
Co?
Zena potrebuj muza s velkym M!
Muza ktory vie sa postarat o zenu, pomoct, poradit si v zlozitrj situacii, ma zdrave sebavedomie, je vtipny ale vtipny nie trapny
Nestaci dobro a slusnost, muz ma byt muzny nie zzenstely!!!