Priateľ nechce sex

Príspevok v téme: Priateľ nechce sex
Vanaa

Ahojte, mám priatela už 2 a pol roka. Doteraz nám to viac-menej klapalo vo všetkom, minimálne hádky a to tiež len za maličkosti a na chvíľku. Sme spolu každý deň, teraz cez prázdniny keďže nie je škola sme spolu spávali skoro každú noc. Posledné 2-3 mesiace som si ale všimla, že nejak sa so mnou nechce milovať.. boli sme sami doma 4 dni a spali sme spolu raz a to tiež len preto že som už chcela ja.. Keď som mu to povedala tak mi povedal že vždy chcem vtedy keď je unavený alebo ráno keď je spotený atď atď.. stále nejaké výhovorky. Mám 19 (pristel 21) rokov a sex raz za mesiac naozaj nechcem.. neviem už čo mám robit, stále ho nejak chýtam a tak ale proste vidím že nechce.. minule sme sa rozprávali o tom v noci do 3 rána, že prečo nechce a tak a on mi povedal že ho to nebaví. Dnes sme sa milovali ale nevidela som proste z neho sršať tú energiu, ani takú iskru proste bolo to len preto že musí.Ja sa s ním naozaj nechcem rozísť kvoli takejto veci lebo ho naozaj moc milujem, no sex mi chýba. Prosím poradte mi čo mám robit:(

Vanoo

Vanaa, ja by som bez sexu nevydrzal dlhsie ako 2-3 dni. Ja nechapem, ako to chlapovi nemoze chybat. My mame orgazmus pri kazdej ejakulacii na rozdiel od zien, ktore k tomu potrebuju mat splnenych kopu veci.