Žiarlim na priatelove kolegyne

Príspevok v téme: Žiarlim na priatelove kolegyne
Siska19

Priatel pracuje v prostredí kde je vela žien. Občas je cely den so ženou, občas s mužom. On je velmi pekný a viem že ženy po ňom pozerajú. Viem že nemam dovod žiarliť pretože viem že lubi mna a nevymenil by ma ale ked vidim že niektore jeho kolegyne sú pekné ženy tak mi nie je všetko jedno. Viem že si s niektorymi aj rozumie, ved sa rozpravaju takmer stale ked su v praci, občas si aj napíšu, vačšinou ohladom roboty alebo zavolajú..ale aj tak mi je to velmi nepríjemne, stale mam v sebe taky pocit že čo ak sa mu viac zapáči druhá kolegyna, čo ak si s ňou bude viac rozumieť? :( stále na to myslím ked je v práci so ženou a dosť sa trápim lebo ma zožierajú nepríjemne pocity...neviem ako sa upokojiť a nemyslieť na to..najhoršie je že jedna kolegyna ho už balila, písala mu (vždy len ona prva a jemu bolo blbe ju hned odpalkovať lebo predsa len je to kolegyna) a vtedy sme sa velmi pohadali. Nič sa nestalo nikdy ale aj tak..Takže o to viac sa bojim že sa niečo podobne zopakuje. Poradte ako na to nemyslieť a nezožierať sa..Nemám pochybnosti že by ma vymenil ale je to velmi neprijemny pocit..že čo ak..mate nejaka podobnu skusenost?

kamion

Mas opodstatneny dovod ziarlit.
Presiel som si niekolkymi robotami a viem svoje o tom co sa na zmiesanych muzskozensky pracoviskach deje najma ak je dotycny/a pritazlivy/a
Najma pokial ide o prevazne vyjazdy za zabavov ako su rozne vecierky, velkonocne ci vianocne posedenia, vyrocia, opekacky, plesy firemne a pod. Vsetko to pije a potom koketuje jeden s druhym a uz nejeden romanik takto zacal alebo sa rozduchal plamen lasky a nevery.

hrozba

Najhorsie to asi maju partneri hercov a hereciek, ktori sa oblizuju na filmovom platne s inymi ludmi opacneho pohlavia. Podla mna tam nastavaju procesy (telesne aj dusevne), ktore sa velmi tazko ovladaju volou a preto nemalo takychto ludi konci spolu v posteli aj v reale, castokrat i pred oltarom.

Snaiper

Ty si asi vela sebavedomia nenabrala, ze? Nevedel by som zit s takou ziarlivou PlCOU, okamzite by som ta odkopol ako skodnu zver. Viem si zivo predstavit to peklo, ktore robis chlapovi. Ty si ziadneho nezasluzis, rozid sa a ostan sama do konca zivota, ak nechces nikomu ublizovat!!!

Karolka

No mozno sa s nimi len vyspi, a teba bude mat ako oficialnu partnerku.Nemas sa coho obavat.Par x si vrzne a koniec