Citim sa hrozne tucna

Príspevok v téme: Citim sa hrozne tucna
Anorex

164 cm, 49 kg... Pred 4 dnami som mala 48 kg, ale nasi ma nutili jest a za 4 dnu som pribrala kilo. Som z toho na prasky. Citim sa ako prasa. Mam velke stehna... 53-52 cm. Pred 4 dnami som mala 51 cm. Prosim pomozte, pravdepodobne odporucte nejakeho psychologa. Lebo ja uz nevladzem. Mam velke nohy. Neznasam svoje stehna. Neznasam jedlo....

sokollka

a prečo ťa asi nútia jesť? asi vedia, že si anorektička. hľadaj urýchlene pomoc u psychológa alebo psychiatra! toto nie je žiadna sranda trpieť týmto ochorením.

ahjajjaj

milá Anorektička. Si chorá a súrne sa potrebuješ liečiť. Namiesto svojej váhy sa koncentruj trochu viac na svoju pleť a pokožku, ktorú potrebuješ vyživovať a hydratovať. Pri nedostatočnej výžive ju totiž budeš mať takú mľandravú, a keď schudneš, schudneš do svalov a tým viac sa Ti nebude páčiť Tvoja postava a nafúknuté vyhladované brucho.

Elizabet22

Ty mas skor psychicke problemy. Ved vobec vela kilou nemas. Alebo sa nauc zdravo stravovat a hlavne cvic, potom sa hned budes citit lepsie.

Charles Bukowski

Zacni sa zdravo stravovať a hlavne začni cvičiť. Chces umriet v 30tke na podvizivu, alebo dostat nejaku hroznu chorobu z oslabenej imunity, lebo si nejedenim a nepohybom pokazis nielenze traviaci a vylucovaci trakt, ale aj metabolizmus?
Mysli v 1. rade na svoje zdravie a nie na stehna. Správnym cvičením si vies vyformovať cele telo...

Elaa

ahoj, iste si pekná a štíha, maj sa rada..máš k sebe zlý vzťah..najdôležitejšie je aka si vo vnútri, tak sa staraj hlavne o to..skutočná krása ide z vnútra a nedá sa odmerať

tomas 12345

Lenže ty nie si tucna.! Máš silnu podvahu a napriek tomu si myslíš že si tučná a nechceš pribrať. Toto je príznakom anorexie, čím skôr vyhľadaj psychiatra.