Vedlajsie ucinky anopyrin

Juraj24

Tak uz si dam vacsi pozor ja som bol po operacii v super kondicii som sa citil výborne a dali mi ten anopyrin nabehli mi vyrazky, aj mi piskalo v usiach, om obcas aj take trochu rozmazane videnie a podobne, myslel som si ze to je po operacii ze som slaby tak sa to stava ale potom rozmyslam ze ale ved mne bolo super po iperacui dokial som nebral anopyrin a na letaciku som cital tak tam je asi milion vedlajsich ucinkov a taktiez ho bral moj otec a mi vravel ze aj jemu z toho piskalo v usiach

alergiu

A najbližšie sa nenechaj odfačiť lekárom, ktorý o alergiách vedia veľké borové! Len imunológ a alergiológ ti s určitosťou vedia povedať, či sa jedná o alergiu alebo nie. Stačí ti jedna jediná vyrážka na ktoromkoľvek mieste tela, fľak, začervenanie a nemusí ťa to ani svrbieť.
Veľa liekov s rôznymi názvami obsahuje ASA, preto vždy popros lekárnika, nech ti to aj on skontroluje.

alergiu

Tu som ti určila dg:
alergiu
31.08.2019 20:20:41
máš na tento liek

Teraz musíš počkať, kým sa ti liek dostane z tela von. Nos to pri Karte poistenca, daj zapísať do Zdravotnej karty a zakaždým upozorňuj a kontroluj, aby ti v budúcnosti nepredpisovali tento liek a ani ŽIADEN iný s obsahom kyseliny acetylsalicylovej alebo iné príbuzné salicytáty!

Juraj24

No prisli vysledky z krvi a som alergicky na anopyrin nanestastie som ho bral uz 2 tyzden lebo povedali ze nemozem byt bez liekou ale zajtra mi ich maju zmenit za ine, teraz neviem ako sa mam citit ked som bral 2 tyzdne lieky na ktore som alergicky

antilooopa

liekinfo,ty si strašný diletant- Anopyrin NIE JE paracetamol, ale KYSELINA ACETYLSALICYLOVÁ!!
Píšeš samé bludy.