Nízky krvná tlak

Príspevok v téme: Nízky krvná tlak
Andrea26

ahojte prosím je normálne mať tlak stále okolo 96-100 horný a 56 - 60 spodný ..... tep mam tiež okolo 56 60 ... som mladá a chudá 169 55kg športujem... niekedy sa mi krúti hlava a ťažšie sa mi dýcha ale inak v poriadku ... doktorka povedala že chudé ženy tak mávajú ale nemôže mi to nejak ublížiť ... keď mam 96 na 56 tak sa niekedy obávam

uyzasa

tomas
ty tu furt pišeš nejaké bludy! dievča písala že je športovkyna tak logicky je chudá, ja mam takmer 80kg, sice sa tiez venujem športovym aktivitam, a mam 100/60 a?!

tomas 12345

Je to nízky tlak aj horný aj spodný. Pravdepodobne to máš z tej nízkej váhy, prečo máš takú nízku váhu ? Popíš tvoj jedálniček čo jedávaš a kolki tekutín denne vypiješ ?

Anonym222

Podla mna to ňeni moc nizki tlak . Jabysom racej mala nizki ako mavam visoki od porodu. A citiš sa zle ked ti tak klesne? Niekedy sa aj mne stalo zesom mala pulz60a to ma celkom prekvapilo ked ja mavam normalne 100

nevadiiiiii

ked s tym nemaš nejake velke problemy je to OK,...
iba dodržiavať pitný režim, ale to asi ako športovkyna vieš...
prípadne môžeš vyskúšať čaj ginko biloba od klember na prekrvenie,.. je super, ja som dnes mala 120/60, zvykne mi spadnut na 100/60 a to je zle, som mimo....KO.. vtedy...