IKEA upozorňuje na dôležitosť kvalitného spánku. Spúšťa spánkovú revolúciu!

Táto diskusia patrí k článku: IKEA upozorňuje na dôležitosť kvalitného spánku. Spúšťa spánkovú revolúciu!
IKEA upozorňuje na dôležitosť kvalitného spánku.  Spúšťa spánkovú revolúciu!

Bratislava – 23. augusta 2019 – V dnešnej uponáhľanej dobe si častokrát naložíme na svoje plecia viac, ako sme schopní uniesť. Náročné pracovné tempo, starostlivosť o domácnosť či množstvo voľnočasových aktivít. Stres, ktorý prežívame, môže do veľkej miery vplývať na kvalitu spánku. IKEA sa preto rozhodla upozorniť na dôležitosť plnohodnotného spánku a zamerať sa na všetko dobré, čo nám spánok prináša.

Marianna JM

Spánkový režim je skutočne veľmi dôležitý k tomu aby sme mali dostatok síl na zvládnutie ďalšieho dňa. Ak "prešvihneme" čas "vďaka" tomu, že dopozeráme aj ten posledný film, však bol zaujímavý, oberáme sa o možnosť aby naše telo produkovalo dostatok rastového hormónu, ktorý je životne dôležitý pre správne fungovanie všetkých procesov v organizme. Okrem toho nedostatočná výživa má tiež obrovský vplyv na produkovanie dostatočného množstva energie, ktoré telo potrebuje. Čím vyšší vek, tým ťažšie sa vstrebávajú živiny, čo v konečnom dôsledku zn. že telo ich nevie využiť. Čím viac stresov, o to viac živín sa spotrebuje. Výsledkom ich nedostatku môžu byť rôzne zdravotné ťažkosti, medzi ktoré patria aj problémy so spánkom. Špeciálnou bunkovou mikrovýživou dokážeme predísť takýmto ťažkostiam a môžeme byť vitálnejší a zdravší.

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.