Vermox nonstop 14 dni

Príspevok v téme: Vermox nonstop 14 dni
Juchu

Ahojte. Doktor mi predpisal tablety Vermox na psiu skrkavku (toxocara canis) po dve tablety denne pocas 14 dni. Mam hranicne hodnoty..
Uz ked som si vyberala liek v lekarni, tak sa tam tvarili divne, ze mi maju dat tak vela tabletiek. Ked som sa pytala, ci je to ok, povedali, ze lekar vie lepsie. Ale pozeram na internete a nikde som nenasla zmienku o tom, ze by sa mali brat nonstop taku dlhu dobu.. ani v pribalovom letaku to nepisu (pisu 3 dni). Mate niekto skusenosti s tak dlhou liecbou?

BJ 2

Aha, precital som si iny prispevok od teba, ze to zmenil zo zentelu (nie zentol, ale zentel). Za ziadnu cenu to neber 14 dni v kuse. Zentel je velmi slaby, je to davka albendazolu, a je to uplne iny liek ako vermox (co je mebendazol). Zentel sa moze brat 14 dni, to je jeden cyklus. Ale Vermox tak dlho neber.

BJ 2

Este jedna vec, najlepsie keby si spolu s tym zjedla tekvicove semienka. Ked si precitas na wikipedii, je tam riziko, ak mas viac cervov v creve, ze vylezu von pri pokuse zachranit sa a prekusu sa ti do brucha a krvneho obehu. Mozu skoncit az v plucach, koncatinach alebo organoch. Preto ich treba paralyzovat. Nato sa pouzivaju tekvicove semienka. Musis ich zjest ale viac, aspon tak 20-30 gramov. Pocas tej kury ti teda doporucujem jest ich, najprv nalacno namiesto ranajok. A potom aj po jedle. Znizi to pravdepodobnost, ze sa ti cervy rozlezu, co je dost neprijemne a niekedy to moze viest az k zhorseniu zdravotneho stavu, ako sa to stalo mne, ked som sa odcervoval a nevedel som o tejto veci.

BJ 2

Ahoj, 14 dni je moc, to by som nerobil. Aj v najsilnejsich kurach, ktore su na curezone, sa bere iba 7 dni, potom 7 dni prestavka. A potom ked ta dalsi cyklus. Cize urobil by som to ako na curezone, teda 7 dni to bral 2x za den, a potom 7 dni pauza. A potom este jeden cyklus.

(www.curezone.org)

Nezabudni na ten tuk, co je tam spomenuty, teda zjest to po jedle v ktorom je viac tuku.