Treti rozchod za tri roky vztahu

Príspevok v téme: Treti rozchod za tri roky vztahu
Mino85

Dobrý deň,
Priateľka sa so mnou rozišla treti krát. Nebyvali sme spolu v jednej domácnosti. Ja som bol z TT(34r) ona z LC(30r). Prvy krát to bolo pred dvoma rokmi ked umrel jej bývalý priatel a bola z toho hotová.. Vtedy som prišiel za ňou a vyhodila ma že nemám čo chodiť,ze nemám úctu. Po dvoch mesiacoch sme to dali dokopy a bolo vsetko v poriadku. Pred rokom to som mnou znovu ukončila po 6 mesiacoch čo som ju nemohol vidieť kvoli jej zdravotným problemom..Pisali sme si aj volali no vzdy mi povedala že ked sa bude na to cítiť tak sa staneme. Ukázalo sa ze ma 6 mesiacov podvádzala a povedala mi to až po tej dobe. Na vine som bol ja..nejake tie výhovorky co som v minulosti povedal,ze ma prestala ľúbit...Po dvoch mesiacoch co sme ešte nejake sms prehodili mi nepísala že urobila chybu..ze sa s nim rozišla a ze zisitila že ma ľúbi ze patríme k sebe. Ja som jej odpustil..dva mesiace bolo vsetko pekné ..láska a tak..kym mi neoznámila že má otca v nemocnici chorého od vtedy ju nas vztah nezaujímal ani ja.nechela ma vidieť...sama mi to povedala že najdôležitejši je jej otec. Ja som sa jej snažil dať oporu, že všetko bude v poriadku..ale ju nic nezaujímalo. Ked ho previezli do BB mala tam bývať v hoteli..nechcela mi povedať kde..už som mal toho dosť ale drzal som sa..naša konverzácia bola len o jej otcovi a ked som sa opytal na nas,ze mi chyba tak ju to nezáujimalo ze ona ma iné starosti. Po mesiaci som isiel za jej mamou,nechal som jej listok v schránke ci by mohla zavolať. Nezavolala mi..O par týždňov som mal cestu okolo BB a chcel som sa s ňou stretnut..nechcela,ze je pri otcovi. V nemocnici mi povedali že jej otec tam nie je a nikdy nebol...podla mena ako sa vola...som si to overil viac krat..Na druhy den idem domov ale niečo ma tahalo do LC..Tam ju zbadam náhodne a rychlo ma rozlostene odprevadila domov . Mala byť v BB..ale ze vraj cestovala vecer domov. Povedal som jej ze som sa len informoval o jej otcovi...ze ona to tak zariadila aby nedávali info o ňom..len ja viem že v systéme nie je evidovaný. O par dni sa dozvedela po mesiaci že som bol u jej mami..a tým to so mnou ukončila..Dovod...pokazil som si to sam,že som otravoval jej mamu a ze som sebec ked som riesil naš vzťah ked ona mala iné problémy..Teraz neviem kde sa stala chyba, myslim že si to všetko vymyslela...všetko je to čudne..ako keby bola všetko moja vina.

Elizabet22

Kde sa stala chyba? Ked ta nechala prvy x tak si sa mal na nu kaslat a nie sa k nej vratit, dalsia chyba bola ked si sa k nej vratil aj potom co ta podvadzala a nie nemozes za to, evidentne ona je zvlastna povaha a vo vztahu byt moc asi nechce a nemyslela to asi ani moc vazne a vy ste sa aj realne stretavali ano?

Mino85

Ahojte,
Neviem, prečo ale je to pre mňa časom len horšie. Už je to mesiac od toho čo ma odkopla. Nevieme čo bolí viac to že ma klamala o chorom otcovi a preto nemohla so mnou byť alebo to že proste človeka ktorého som ľúbil nemám s ktorým som si prežil najkrajšie chvíle za život ma veľmi sklamal. Bol som aj u psychológa,ten vôbec nepomohol. Vnutŕi nežijem. Neviem sa donútiť prestať na to všetko myslieť. Rád som behával, športoval..teraz je to len o práci aj domov...Ráno sa ťažko prinútim do práce a potom sa mi nechce ani z práce..Mal som rozchody aj predtým ale toto bolo aj na koňa veľa ako sa povie.

Mino85

To mi hovori kazdý ze môžem byť rád...Len sa to snažim spracovať. Ešte sa mi nič také nestalo..Lebo zo zaciatku bolo všetko pekné až potom po rokoch prišli nejake výkyvy spravania. Odisla odo mna s objatím v poriadku, cez dva mesiace som ju nemohol vidieť,nakoniec ma klamala a potom ma bez vysvetlenia odkopla..A este jej mám vraj poslať veci co si u mna nechala...

Bambulka7

Mino85,
ach jaj. až mi zle po prečítaní tvojho príspevku. To ako, čo bola za babu??? A že ty si sebec, keď jej chceš pomôcť a stáť pri nej, keď má problémy? Buď rád, že už nie ste spolu, ruky preč od tohoto toxického vzťahu. Pôsobíš ako riadny empaticky človek a zrejme to tá potvora zneužila a ešte ťa aj podvádzala? ježin, až sa mi dačo robí. Chlapče, buď len rád!!!
Kurnik, toto čo za doba... samí egoizmus, ľudia prosím, nebuďte pudovo založený. Žijeme na tomto svete predovšetkým pre druhých!

petroanneta

mino, ona na to nemala. To je všetko. Som rada, že sa Ti mimo tohoto vzťahu v živote darí. Čas je najlepší lekár, a možno by si sa mal kamarátiť a stretávať aj s inými ženami. Neskôr aj doslova randiť, najprv sa len kamarátiť a ísť niekam s nejakou, alebo aj nejakými do kina, do divadla, totálne nezáväzne. Nech Ti odvedú myšlienky.

Mino85

Xxl394 : Ďakujem za podporu.
Proste som chcel normálny zdravý vzťah v dobrom aj zlom. A nie keď niekto povie že nechce ma momentalne , tak budem čakať na niečo...Proste som musel konať...veď za posledný rok sme boli spolu dva mesiace. Ano, možno som bol hlupák..ale snažil som sa nie preto že by som nemohol mať inú..som normálny chlap, mám slušnú prácu, zariadujem si sám nový byt len som myslel že je to dievča čo chce zmeniť život, odísť od prostredia kde jej to nevyhovuje a proste žiť normálny život a vidieť veci pozitívne.

Xxl394

Prestante! To co si dovolujete? Si citate po sebe niektori co tu pisete? Sandra? On je sebec, lebo jej chcel byt oporou v tazkych casoch?? A este sa ma sam sebe hnusit lebo to pokazil? Vy ludia nemate chochmes a moralku take nieco napisat! Ja to vidim tak, ze ju mozno omrzel a nemala guraz nu to povedat do oci - a kedze jej chyba empatia tak mu to nejak vysvetlit! By ma hanba fackovala takto niekomu klamat do oci..Rozist sa da aj normalne.Raz sa so mnou jeden rozisiel stylom: fuck you.Tak by si zasluzil naplut do oci.To je moj nazor