rozmyslam ci pokracovat dalej

Príspevok v téme: rozmyslam ci pokracovat dalej
dravec

Neviem ci to ma zmysel vobec riesit nejaky zivot dalej nedari sa mi v skole nedari sa mi v zivote nedari sa mi v praci .... stale vychytam tie najhorsie veci stale mi nieco nevyjde trva to takto uz niekolko rokov a to teraz nehovorim vymysli proste uz nemam silu len sa zbytocne trapim uzatvaram sa do seba a neviem ako to riesit .... ako mysliet pozitivne ked sa vsetko ruca uz fakt neviem ... keby to bolo kratkodobe neuspechy ale su to dlhodobe ...

astro

Pozri si svoj horoskop, napriklad ked ti tam chybaju planety v 11.dome a mas ich naopak privela v 12., tak mas uz v hviezdach napisane, ze mas danu samotu, odlucenie od spolocnosti a nezdary vo vztahoch a praci.

havka

Niektori ludia maju v zivote len stastie a niektori len smolu. Ked ti bolo sudene mat len smolu, tak s tym uz nic nespravis a bude to tak aj nadalej.

Kolibrik1

Na to, na co si najviac nafixovany a to ti neide, tak to ta dava dole. Odpoj sa od toho/disociuj-odborne povedanee. Musi byt tvojim problemom to, co povazujes za problem? Nie, nemusi. Ak ti nieco neide, tak na to ides nasilu. Ucit sa len tak pre radost, pre radost z novej informacie, ta posunie dalej, ako tvoj nasilnicky pristup. Musi byt vsetko len dokonalee? Nie, nemusi.