Vedci odhalili, aké dôsledky má pre naše telo dlhodobé sedenie

Táto diskusia patrí k článku: Vedci odhalili, aké dôsledky má pre naše telo dlhodobé sedenie
Vedci odhalili, aké dôsledky má pre naše telo dlhodobé sedenie

Podľa oficiálnej správy, ktorá bola uverejnená v americkom poprednom časopise o internom lekárstve, priemerný človek strávi viac ako polovicu svojho bdelého času v nečinnosti. Pozerá televíziu, pracuje za počítačom, cestuje za prácou, atď. Dlhodobé sedenie však môže vyústiť do problémov, ktoré možno dobre poznáte aj vy.

sme fit

Tiež mám sedavé zamestnanie. A aby som žila v súlade s mojou prezývkou :) cez deň sa niekoľko krát ponaťahujem a povystieram. Zvlášť, keď je nával práce a ja sa od únavy začnem hrbiť.
Okrem odporúčaných výživových doplnkov v článku je potrebné myslieť aj na kvalitné sedenie. Oboje ide do peňazí, keďže robím z domu a kvalitnú kancelársku stoličku mu nekúpil zamestnávateľ :) Investovať ale treba aj do kvality výživových doplnkov. U mňa najmä kolagénu a vápnika (keďže nemôžem kvôli intolerancii jesť najchutnejšiu vápnikovú bombu na svete - tvaroh). Na cene šetrím radšej tak, že využívam rôzne akcie, vernostné systémy a zľavové kupóny. Moja obľúbená stránka je www.kodino.com
Dá sa tak ušetriť aspoň niečo. Okrem toho si každý deň dávam prechádzku a aspoň ľahké cvičenie. Stačí zopár minút a cítim sa úplne osviežená.

Glam

Ja úplne úplne súhlasím (: mňa ako analytika príšerne bolieval chrbát (každý deň aspoň 8 hodín sedím) a teraz som si povedala dosť a tak si dávam po pol hodinke sedenia apsoň desať minút chôdze a aspoň tri krát do týždńa dávam hot jógu aby som chrbátu uľavila a do práce som si kúpila senzačnú terapeutickú stoličku prowork (od kancelarskezidle .com) a tak sa môj chrbát dáva pomaly dokopy, nebolí tak ako kedysi a dokonca aj nohy sú ľahšie

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.