Ako naznačiť chalanovi že sa mi páči?

Príspevok v téme: Ako naznačiť chalanovi že sa mi páči?
Zamilovanaaaa

Dobrý večer, ako mám chalanovi naznačiť, že sa mi páči?

Je tu jeden chalan je to chalan z mesta z kadiaľ aj ja ale nikdy sme sa nerozprávali, pretože ja som nehodila vôbec von iba do školy a naspäť nič viac. Ale tento rok ako začali prázdniny, som skoro stále vonku s kamarátkami. Vďaka ním ho aj poznám, pretože o ňom hovoria a podobne. Mne sa začal hrozné páčiť a videla som ho 3krát. Prvýkrát pri kaviarni ale z diaľky, druhýkrát tiež z diaľky ako niekam išiel a tretíkrát pred jednou budovou, kde bol on so svojimi kamarátmi a aj s mojou kamarátkou na chvíľku. Neviem či si má všimol. Nabudúci týždeň v sobotu večer idem do klubu a ide tam aj on, a chcela by som sa s ním velmi zoznámiť a nejako sa mu zapáčiť ale bojim sa, pretože neviem ako na to.

Tak muži prosím poraďte a napíšte čo máte na žene najradšej aj keď ste ju predtým ešte nikdy nevideli alebo len tak matne a ako sa vám dokáže nejaká baba zapáčiť na základe spravania. Aká by mala byt hneď na začiatku??

Natalkaa18

Ahoj
Tento ''problem'' som mala aj ja ako zaujať chalana ako zistiť či sa mu pačim
Pýtala som sa bratov blizkych kamaratov
A všetci okrem inych veci spomenuli že sa im pači ked vidia že sa vie baba baviť takže sa uvolni a na parket a sem tam možeš po ňom očko hodiť a možno pride za tebou aj sám no ak by si ty chcela prist za nim tak nemôžsš isť na neho zhurta

Thomasis

Šťastný to chalan, mne osobne by stačil úsmev aby sa mi baba zapáčila :) a keby vidim na dievčati že sa mi často pozerá do oči alebo sa často smeje na tom čo hovorím alebo sa ešte napríklad vtierka tak mi už dopne že chce niečo riešiť.. Však uvidíš na ňom či ma záujem alebo je hanblivy. Kedže idete do klubu tak možete spolu aj tancovať. Držím palce.