Bolesti v mocovom mechury

Príspevok v téme: Bolesti v mocovom mechury
ANDRE322

Ahojte, chcem sa opytat, co moze znamenat bolest v mocovom mechury. Neviem si ju vobec vysvetlit a teda ani neviem ci ma suvis s mechurom, nakolko nemam infekciu moc.ciest ani nepocitujem bolest pri moceni. No pravidelne, cca raz - dvakrat do mesiaca ma potrapi naozaj dost silna a na zmenu polohy reagujuca ostra bolest v oblasti mocoveho mechura a zakazdym sa ta bolest ozve zavcas rano tym, ze ma zobudi zo spanku. Po toalete zmizne, takze mi to vzdy pride tak, akoby bol dovodom plny moc mechur. Aj mavam obcas rano stavy, ze citim plny mocovy mechur ale von to zomna ide tazsie a pomaly, akoby som nevedela vyvynut tlak. Kamene ani infekciu nemam, bola som u dr nic sa neukazalo no tieto problemy pretrvavaju stale, aj ked nie na nejakej neznesitelnej baze, no su. A jedna sa teda vzdy len o ranne bolesti a tazkosti pri curani, ktore vsak ako pisem, byvaju len obcas a neviem najst pricinu. Vedel by niekto poradit ? Za kazdu pripadnu odoved dakujem :)

dusikokyslik

Musel by som sa pytať veľa vecí, a keď ti poviem ako to vyriešiť tak mi neuveríš a nepoďakuješ. Prečo by som ti mal pomáhať?