Prosím o radu od žien po 40

vek

Pritahuju ta zeny po 40tke?
Tak keby si mal aspon 33 a tvoja vyvolena 42 tak budis ale ty 25 a ona 42? To uz je dost ..
Fakticky by ti mohla matkou byt ak by ta mala v 17tich
Ved si zober ze psychickych ste uplne na inej urovni. Ty zrely mladik plny zivota, ocakavani a snov, bujary a ona uz zena bliziaca sa za par rokov k prechodu, ma za sebou uz nieco prezite, zazite, odzite a k zivotu pristup iny a zmyslanie uz ine.

skoro40

Tak mne tiahne na 40, no hadaju mi do 25 max. 29 rokov a podaktori dvadsiatnici mi pripadaju starsi nez ja, ale je pravda, ze viac ma oslovuju muzi vo vekovej kategorii 20+ nez 30+, no a o 40 ci 50-nikoch radsej ani nehovorim, totalny nezajem z mojej strany.

Brrrrrrr

V 40 som sa vydala za 27 rocneho. Zaraba viac ako ja. Najskor som ho kvoli veku nechcela. Ale to, ako dobre nam spolu bolo, zmenilo moj nazor. A je to stale uzasne. Ale ja vyzeram mladsie ako on, to hovoria vsetci, co nevedia o nasom vekovom rozdiele.

VinczeovaAdela

No podla mna je to bomba, ja si to uzivam naplno, cerpam z neho energiu a inspiraciu. Len zena musi byt sebestacna a aj dobre zarabat, aby mladik nestratil o nu casom zaujem.