Erekcia

dajnamna

Martinn2
Šup šup za urologom
Ak to nebudeš riešiť nebude sex ak nebude sex kvalitný frajerka ťa nechá ..nebude s tebou len pre tvoje pekné oči ..ženy potebujú aj sex alebo ti pomôže mať aspoň prachy tak si ju udržiš inác máš smolu

mate59

Treba navštíviť znova urológa a problém mu vysvetliť,on ti povie najlepšie.Inak nebudeš mať kvalitný sex.život.

Martinn2

A preco hneď urológ nezistil že mám zúženú predložku odstráneníe uzdicky moc nepomohlo lebo ta predložka dole zostane pod žalúdok trosku taký zostatok tam ktorý nejde už natiahnuť a potom keď to pustím sa to nahromadí pod žalúd

Martinn2

Mám odstránenu uzdicku len proste pri masturbácii proste keď sa ta predkožka sťahuje je to take nepríjemne aj na penis a pri erekcii keď začnem sťahovať tu predložku hneď zmäkne a opadne

vinoteka

Tak ked mas problem pri masturbacii tak nemasturbuj ale s priatelkou sexuj
Naco tolko masturbujes ked mas frajerku?

tvojpenis

Navštiv urologa alebo sexuologa ..lebo ak ti nebude stáť ..najde si iného ..osbne ju síce nepoznám ale ktorá by sex vo vzťahu nechcela ..

Martinn2

Vzrusuje dosť erekcia mi nastúpi hneď, pri masturbácii myslim aj ako doma sám že mám erekciu a keď si začnem sťahovať predložku hneď zmäkne a opadne