Ovplyvni dopravna nehoda karieru vodica

Príspevok v téme: Ovplyvni dopravna nehoda karieru vodica
tibor421

Ahojte vsetci, prosim vas o radu. Neviem ci s tym ma niekto skusenost.
Priblizne pred rokom som zavinil dopravnu nehodu. Bola celkovo na oboch autach skoda priblizne 10000€. Zranenia som mal ja - minimalne, nic vazne a poskodeny zraneny nebol. Bola vsak privolana policia, na mieste mi bola ulozena blokova pokuta 200€. Predpokladam, ze tato udalost, tak ako vsetky priestupky je zapisana v karte vodica, ktoru ma v evidencii policia. Okrem tejto udalosti mi nikdy za ziaden priestupok udelena pokuta nebola (nikdy som sa neprevonil, alebo som aspon nebol nachytany pri tom :)).
Moze tato udalost obplyvnit moju karieru vodica? Chcel by som nastupit ako vodic z povolania. Pri nastupe je potrebny aj vypis z tejto karty vodica. Takze tam to bude asi zapisane. Alebo sa po case tento zaznam vymaze?
Dakujem

9876543210

Osobne si myslim, ze ovplyvni - aspon v blizkej dobe. Kebyze zhanam sofera, mozem si vybrat z 2 zaujemcov - 1. bez nehody; 2. mal nehodu (samozrejme tukance a odreniny na parkovisku neratajme), urcite by som si vybral toho bez nehody. To je moj pohlad na vec ako zamestnavatela.
Ako clovek taketo veci samozrejme chapem a viem ze sa stavaju, clovek by nemal byt vdaka tomu diskriminovany. Aj mne sa podobna udalost stala pred priblizne 15 rokmi. Vinny som byt nemal, ale dali vinu mne - skutocny vinnik bol policajt (takze znamost).

Defcon

Jednorazovy delikt za posledne obdobie nic nevypoveda. Za volantom sa take veci obcas stavaju. Aj ked musim zatukat na drevo ( tuk tuk na vlastnu hlavu) mne sa dopravne problemy vyhybaju. Za poslednych cca 10 rokov jedna pokuta za predbiehanie v zakaze, a to robim priblizne 100.000 km rocne

jaVodic

je nedostatok soferov, poznam ich dost ktorý zavinili nehodu, ci uz sa nevenovali riadeniu alebo mikrospanok a rozmlatili o zvodidla kamion... a robia tu prácu dalej... ved si otvor profesia.sk a kolko soferov potrebuju a chod na pohovor... si myslím že to riešiť nikto nebude, a naj by bolo keby si zasiel na dopravny inspektorát, resp. preco si sa neopytal vtedy? ci ti to zapísali na kartu.....????
chod na d.i. s kartou a opýtaj sa...