Strach z prvého sexu

Príspevok v téme: Strach z prvého sexu
miamia01

Ahojte ? mám 16 rokov( áno viem že budete písať že som na to príliš mladá bla bla) viem to. No v dnešnej dobe už táto činnosť nepozná vekové hranice. Ešte nemám priateľa, ale bojím sa že keď príde k sexu tak sa zľaknem a nepojde to. Bojím sa že to bude bolieť alebo že sa nahodou niečo pokazí. Proste strašne sa toho bojím .. pisem sem pretože sa tu aj najdu staršie pani skúsenejšie a take čo by mi vedeli poradiť ako mama dcére alebo tak ?.. a nie neporozpravam sa o tom s maminou lebo mi je to trapne.. keď tu činnosť absolvujem vtedy jej to poviem ..teraz by som bola rada keby mi poradíte

drevolub

Veru tak nikam sa neponahlaj a dovol to az chlapcovi s ktorym to potom nebudes lutovat. Takemu co bude na teba dobry a bude mat dost skusenosti na to aby to urobil bezbolestne. Teda ak nemas nejaky atypicky hymen.

Monami

Jednoduchá rada - urob to až vtedy, keď sa toho nebudeš báť. Vtedy bude na to ten správny čas. Si ešte mladučká a nemusíš sa nikam ponáhľať. Všetko príde v ten správny čas.

lienka584

tak pokial nemáš priatela tak ani nie je čo riešiť, ja kým som nespoznala jedného chlapa, tak som vobec neriešila , miesto toho si treba najsť nejaku zmysluplnu činnosť, chodila som do školy, po škole hrávala futbal a nelámala som si hlavu nad tým, čo bude, ked bude...
ono to príde samo... ale hlavne je najdolezitejsie si vybrať resp. počkať na spravneho partnera, a je lepsie ked je skusenejsi,.. ja som mala o 10 rokov staršieho a boli sme spolu 10 rokov, ...